Epson Stylus SX535WD – szybka, dwustronna drukarka z WiFi

Epson Stylus SX535WD – szybka, dwustronna drukarka z WiFi

Epson wprowadza do sprzedaży nową drukarkę Stylus SX535WD, dysponującą czterema oddzielnymi pojemnikami na atrament, funkcją druku dwustronnego oraz funkcjami skanowania i kopiowania.


Epson Stylus SX535WD projektowana była z myślą o szybkim drukowaniu zdjęć i dwustronnych dokumentów. Urządzenie umożliwia drukowanie, skanowanie i kopiowanie z dowolnego miejsca w domu dzięki łączności WiFi, możemy też materiały drukować bez użycia komputera. Drukarka wykorzystuje szybkoschnące, pigmentowe atramenty DURABrite Ultra firmy Epson. Są one odporne na działanie wody, tworzenie smug, używanie zakreślaczy i na blaknięcie. Wybór wkładów o różnej wielkości oraz możliwość wymieniania pojedynczych wkładów (drukarka używa czterech kolorów) zapewniają ekonomiczne użytkowanie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem