Epson SureLab SL-D800 - kompaktowa drukarka fotograficzna dla profesjonalistów

Epson SureLab SL-D800 - kompaktowa drukarka fotograficzna dla profesjonalistów

Epson SureLab SL-D800 – komercyjna drukarka fotograficzna, która została opracowana z myślą o zakładach fotograficznych i tych, którzy chcą rozszerzyć swoją działalność związaną z drukowaniem o nowe usługi przy jednoczesnym zminimalizowaniu wpływu na środowisko. Idealnie sprawdzi się ona w firmach i punktach zajmujących się produkcją zdjęć, prywatnych zakładach fotograficznych, minilabach, punktach ksero, u fotografów okolicznościowych i w foto budkach, a także firmach, które potrzebują drukować wysokiej jakości materiały w szerokiej gamie nośników i w różnych formatach.Aby umożliwić rozszerzenie zakresu działalności użytkowników oraz sprostać zmieniającym się i coraz większym potrzebom klientów, model Epson SureLab SL-D800 został zaprojektowany z myślą o obsłudze różnorodnych nośników. Drukarka może drukować na błyszczącym, połyskliwym lub matowym papierze w rolkach o szerokości od 89 do 210 mm i długości od 50 do 1000 mm. Wśród zalet drukarki wymienić też można imponującą szybkość produkcji 360 zdjęć (15 x 10 cm) na godzinę i wysoką jakość druku, a także szeroką przestrzeń kolorów, głębokie czernie oraz znakomity, wysoki połysk wydruków.
 
Na niski koszt eksploatacji urządzenia Epson SureLab SL-D800 składają się długi czas eksploatacji bez serwisowania oraz niewielkie wymagania konserwacyjne. Pozwala to zwiększyć produktywność i umożliwia użytkownikom oferowanie klientom usług na wysokim poziomie. Ponadto dzięki zaawansowanemu zarządzaniu nagrzewnicą i wentylatorem w trybie uśpienia pobór mocy i poziom hałasu zostały znacząco obniżone. Zwiększona ekonomiczność sprawia, że to niedrogie urządzenie SL-D800 staje się jednym z najbardziej atrakcyjnych rozwiązań w branży komercyjnego drukowania zdjęć.
Reklama

Aparat fotograficzny w praktyce


Kluczowa jest dla mnie wiedza na temat mojego aparatu - muszę znać go tak dobrze, aby zupełnie nie myśleć o tym, co robię - mówi fotograf dzikiej przyrody Paul Nicklen.

 

Dopiero wtedy, kiedy manualny aspekt posługiwania się aparatem będzie perfekcyjnie opanowany, i stworzymy własny sprzętowy ekosystem, przychodzi czas na swobodę tworzenia.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs

 
"SureLab SL-D800 stanowi kontynuację popularnego modelu SL-D700. Wszystkie udoskonalenia są odpowiedzią na sugestie użytkowników. Drukarka SL-D800 ma niewielkie rozmiary (takie same co model SL-D700), jest wytrzymała i stworzona z myślą o szybkości, elastyczności i wysokiej jakości komercyjnego druku zdjęć. Została zaprojektowana pod kątem wieloletniej eksploatacji i idealnie wpasowuje się do środowiska pracy. Istotnymi usprawnieniami są wytrzymały podajnik oraz udoskonalona konstrukcja trzpienia, a dzięki intuicyjnej, dwukrokowej zmianie rolki można także znacząco ograniczyć przestoje. Dużą zaletą jest to, że możemy dostarczać użytkownikom kompletne rozwiązanie, obejmujące atramenty, papier oraz oprogramowanie Epson – w porównaniu do procesu pozyskiwania ich od różnych dostawców pozwala to zaoszczędzić cenny czas. To pożądane uzupełnienie oferty SureLab" - powiedział Grzegorz Mencfel, Business Account Manager - LFP w Epson Europe.
 
Ta komercyjna drukarka fotograficzna zapewnia druk w wysokiej jakości przy niskim całkowitym koszcie eksploatacji – niezależnie od tego, czy używana jest samodzielnie, czy stanowi część wydajnej floty produkcyjnej.
 
Drukarka SureLab SL-D800 będzie dostępna od czerwca 2019 r.
 
drukarka fotograficzna
 
drukarka fotograficzna
 
 
drukarka fotograficzna
 
drukarka fotograficzna

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 0% 0% ocen: 0

Sprawdź inne artykuły z kategorii:Komentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.


Domyślny avatar Cenę podawajcie, ludzie... 2019.06.04 11:34, Woytec60 # 

Domyślny avatar Cenę podawajcie, ludzie... 2019.06.04 11:34, Woytec60 # 

Domyślny avatar Cena na EPSON.PL to jakieś 16 tysięcy

Co mi się podoba w porównaniu do SL-D700 to przycisk zwijania papieru - bardzo mi go brakowało. Dodatkowo jest minimalna długość druku od 50 mm zamiast 89 mm.

Jakoś nie widzę sensu przesiadki dla tych dwóch opcji.
2019.06.05 15:24, arekwp # 


Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

zwierciadło nieba cz.4 .... ... Łąki Henrykowskie. Tomaszów Maz. Młody piłkarz Mama nic takiego nie mówiła.... O poranku..3