21 czerwca 2012, 14:02
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 705 razy

Epson wydłuża gwarancję urządzeń WorkForce Pro do trzech lat

Epson wydłuża gwarancję urządzeń WorkForce Pro do trzech lat

Jeśli do 30 września 2012 roku kupicie wybrane modele atramentowych drukarek biurowych z rodziny Epson WokForce Pro, otrzymacie bezpłatne przedłużenie gwarancji z 12 do 36 miesięcy.

Akcja trwa od 1 czerwca 2012 roku - wszyscy klienci, którzy kupili drukarki Epson WorkForce Pro mogą zarejestrować swój sprzęt na odpowiedniej stronie, dzięki czemu otrzymają gwarancję wydłużoną z okresu 12 miesięcy do 36 miesięcy. Bezpłatnie.

Promocja obejmuje urządzenia Epson WorkForce Pro WP-4015DN, WP-4515DN, WP-4095DN, WP-4525DNF oraz WP-4595DNF. Korzystać z oferty mogą zarówno nabywcy indywidualni, jak i firmy. Ewentualne naprawy objętych rozszerzoną gwarancją urządzeń WorkForce Pro realizowane będą bezpośrednio u klienta. W pierwszym roku dotyczy to wszystkich pięciu modeli, w kolejnych latach wszystkich z wyłączeniem WP-4015DN, który będzie naprawiany w punktach serwisowych.

Epson
Epson WorkForce Pro 4095DN


Przypominamy, że warunkiem otrzymania rozszerzonej gwarancji jest rejestracja zakupu w ciągu 30 dni od wyjścia ze sklepu na tej stronie.

Drukarki Epson WorkForce Pro zaprojektowane zostały jako tańsza, prostsza i przede wszystkim atramentowa alternatywa dla biurowych drukarek laserowych. Zaletą tych urządzeń jest wielofunkcyjność, kompaktowa obudowa i możliwość pracy w sieci LAN. Cenną funkcją może się okazać również wbudowany moduł druku dwustronnego, tzw. duplex. Urządzenia z tej serii są w stanie drukować do 20 tys. stron miesięcznie, czyli średnio po tysiąc stron w każdym dniu roboczym. Niektóre modele będą w stanie "wypluć" z siebie nawet 30 tysięcy kartek na miesiąc.

[kn_advert]

Źródło: Epsonwww.swiatobrazu.pl