Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę Stylus SX110

Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę Stylus SX110

Firma Epson poinformowała dziś o wprowadzeniu do sprzedaży produkt Epson Stylus SX110. To kompaktowa drukarka z funkcją skanowania i kopiowania. Według zapewnień producenta urządzenie oferuje wysoką jakość wydruków dokumentów oraz zdjęć.


Nowy produkt firmy Epson - urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus SX110 przeznaczone jest dla użytkowników domowych do drukowania dokumentów, zdjęć, stron WWW, wiadomości e-mail oraz prac domowych. Wykorzystuje atrament Epson DURABrite Ultra, który jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem.  Epson Stylus SX110 oferuje wysoką jakość wydruku zdjęć. Według producenta wydrukowane fotografie dorównują odbitkom z zakładu fotograficznego - ich trwałość przewidziana jest na dwieście lat. W celu uzyskania najlepszej jakości zdjęć producent zaleca skorzystanie z błyszczących papierów fotograficznych firmy Epson. Są one dostępne w trzech rodzajach - Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem