16 lipca 2009, 13:46
Autor: Teresa Świtkiewicz
czytano: 6244 razy

Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę Stylus SX110

Epson wprowadza do sprzedaży drukarkę Stylus SX110

Firma Epson poinformowała dziś o wprowadzeniu do sprzedaży produkt Epson Stylus SX110. To kompaktowa drukarka z funkcją skanowania i kopiowania. Według zapewnień producenta urządzenie oferuje wysoką jakość wydruków dokumentów oraz zdjęć.

Nowy produkt firmy Epson - urządzenie wielofunkcyjne Epson Stylus SX110 przeznaczone jest dla użytkowników domowych do drukowania dokumentów, zdjęć, stron WWW, wiadomości e-mail oraz prac domowych. Wykorzystuje atrament Epson DURABrite Ultra, który jest odporny na wodę, rozmazywanie i pisanie markerem.  Epson Stylus SX110 oferuje wysoką jakość wydruku zdjęć. Według producenta wydrukowane fotografie dorównują odbitkom z zakładu fotograficznego - ich trwałość przewidziana jest na dwieście lat. W celu uzyskania najlepszej jakości zdjęć producent zaleca skorzystanie z błyszczących papierów fotograficznych firmy Epson. Są one dostępne w trzech rodzajach - Photo Paper, Glossy Photo Paper i Premium Glossy Photo Paper.

Nowe urządzenie wyposażone zostało w funkcje Epson Easy Photo FixTM, która odpowiedzialna jest za korygowanie przeciwświatła i przywracanie kolorów podczas skanowania starych fotografii oraz Epson Easy Photo Print, która poprawia kolorystykę, kontrast i redukuje efekt czerwonych oczu w fazie wydruku. Dzięki funkcji kopiowania bez użycia komputera i nowemu przyciskowi automatycznego skanowania urządzenie Epson Stylus SX110 pozwala szybko i łatwo kopiować oryginały formatu A4, a dołączone oprogramowanie do rozpoznawania znaków (OCR) umożliwia edytowanie tekstu z przeskanowanego dokumentu. Epson Stylus SX110 wykorzystuje oddzielne wkłady z atramentem - co wiąże się z wymianą tylko zużytych wkładów.

Sugerowana cena detaliczna urządzenia wynosi 249 złotych brutto.

 

 

źródło: Informacja prasowa Epsonwww.swiatobrazu.pl