26 marca 2015, 14:52
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 20595 razy

Erotyczna sesja we francuskim Vouge: Anja Rubik przed obiektywem Mario Testino

Erotyczna sesja we francuskim Vouge: Anja Rubik przed obiektywem Mario Testino

Mario Testino jest autorem pikantnej sesji zdjęciowej o silnym zabarwieniu erotycznym, opublikowanej w kwietniowym wydaniu francuskiego magazynu Vouge. Na zdjęciach zobaczymy polską modelkę Anję Rubik oraz norweskiego modela Nikolaia Danielsena.

Po ostatnich wydarzeniach, kiedy widzowie fatalnie przyjęli erotyczne zdjęcia reklamowe marki American Apparel i znacznym spadku popularności fotografa Terry Richardsona można było sądzić, że erotyzm w fotografii reklamowej przestał sprzedawać. Jednak patrząc na najnowszą sesje Mario Testino można śmiało stwierdzić, że zmysłowość dalej pozostaje mocnym punktem dla rynku fotografii mody.
 
Mario Testino  to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i rozchwytywanych fotografów mody na świecie. Jak nikt inny potrafi celebrować kobiecość na swoich fotografiach, przyciąga uwagę widza, oczarowuje i natychmiast wprowadza go w świat widziany z własnej, bardzo intymnej perspektywy. Autor klasycznych portretów księżnej Diany czy księcia Williama i Kate Middleton niejednokrotnie już prowokował, realizując odważne i kontrowersyjne sesje - a niniejsza na pewno jest jedną z nich.
 
"Jako fotograf, muszę nie tylko zrobić zdjęcie, ale muszę też kierować moimi modelami. Muszę stworzyć odpowiednią atmosferę, dzięki czemu możemy uzyskać odpowiedni moment na ujęcie, które zaplanowałem" - mówi Mario Testino .
 
 
[kn_advert]
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


www.swiatobrazu.pl