Essentials 2 dla Adobe Photoshop Elements

Essentials 2 dla Adobe Photoshop Elements

Firma onOne wprowadziła na rynek nową wersję dodatku Essentials dla Adobe Photoshop Elements. Nowa wersja Essentials została wyposażana w nowe funkcje takie jak: Mask Pro, PhotoFrame, PhotoTune oraz Genuine Fractals.


p>Dzięki  Mask Pro w łatwy sposób wyseparujemy oraz wytniemy interesujący nas obiekt z pierwszego lub drugiego planu, PhotoFrame pozwoli nam dodać do naszych zdjęć interesujące cyfrowe ramki, PhotoTune łatwo pozwoli nam na poprawianie kolorystyki naszych zdjęć, Genuine Fractals umożliwi nam powiększenie zdjęć tak aby nadawały się do druku. „Te narzędzia wbudowane w Essentials 2 pozwolą amatorom oraz bardziej zaawansowanym fotografom na spędzenie  mniejszej ilości godzin przed monitorem komputera, a więcej z aparatem w ręku robiąc zdjęcia” te słowa padły z ust prezesa firmy onOne. Nowa wersja Essentials 2 będziemy mogli nabyć w cenie 59.95 dolarów. Posiadacze wcześniejszej wersji mają prawo do bezpłatnej aktualizacji.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem