FaceApp jako generator alter ego

FaceApp jako generator alter ego

Lubimy śledzić nowości związane ze sztuczną inteligencją, zacieraniem się granicy między prawdziwym obrazem fotograficznym a generowaną komputerową rzeczywistością - wygląda na to, że z czasem będzie nam coraz trudniej rozróżniać, co jest prawdziwe na zdjęciach czy wideo. Młoda japońska motocyklistka o imieniu Soya no Sohi w ciągu ostatniego roku przyciągnęła tysiące obserwujących na Twitterze, publikując selfie z podróży po północnej Japonii. Z tym że nie do końca była tą, za którą się podawała.


FaceApp - piękna motocyklistka to tak naprawdę 50-letni mężczyzna

Młoda motocyklistka okazała się być w rzeczywistości 50-letnim mężczyzną wykorzystującym aplikację FaceApp na swoim iPhonie. Yasuo Nakajima założył konto na Twitterze na początku 2019 roku i udało mu się zdobyć fanów, publikując przygody swojego alter ego o imieniu Soyi, która była atrakcyjną motocyklistką zakochaną w motoryzacji i podróżach po Japonii. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem