Aparat nie ma znaczenia. Fantastyczne zdjęcia krajobrazów zrobione telefonem

Aparat nie ma znaczenia. Fantastyczne zdjęcia krajobrazów zrobione telefonem

Mariko Klug mieszka w południowych Niemczech, o sobie mówi przede wszystkim jako o żonie, matce i właścicielce psa. Pracując na pół etatu na pobliskim lotnisku w Monachium nie ma zbyt wiele czasu dla siebie. Jednak jej zdjęcia wykonane telefonem zdobyły wiele nagród w wiodących konkursach fotografii mobilnej, takich jak Mobile Photography Awards i iPhone Photography Awards, a niedawno jedno z jej zdjęć zostało umieszczone na oficjalnym koncie Apple na Instagramie, zyskując ponad 360 tysięcy polubień.


"W 2011 roku mąż dał mi swojego iPhone’a 4. Dla mnie to był tylko telefon. Gdy przypadkowo natknęłam się na ciekawe zdjęcia w mediach społecznościowych, byłam bardzo zaskoczona, dowiedziawszy się, że zostały zrobione i edytowane za pomocą iPhone'a. Obudziło to moje zainteresowanie i zaczęłam eksperymentować, nie mając żadnego doświadczenia w fotografii – wspominana Mariko Klug.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem