Fascynacja kobiecym ciałem w nowym albumie Davida Lyncha

Fascynacja kobiecym ciałem w nowym albumie Davida Lyncha

Kultowy reżyser David Lynch jest również utalentowanym fotografem. Właśnie mija dziesięć lat od przełomowej wystawy zatytułowanej The Air Is on Fire, która gromadziła prace malarskie i zdjęcia artysty. Muzeum Fondation Cartier pour l'Art Contemporain publikuje wyjątkowy album Nudes, gromadzący ponad sto kolorowych i czarno-białych aktów autorstwa słynnego reżysera.


Publikacja jest interesująca nie tylko dla entuzjastów filmów Lyncha, ale również wszystkich zainteresowanych fotografią aktu. Jego zdjęcia są oniryczne i charakteryzują się swoistą kalejdoskopowością. Jednocześnie reżyser zawarł w nich wiele erotyzmu, wykorzystując przy tym abstrakcyjne formy. Album ten zdradza niekończącą się fascynację Lyncha kobiecym ciałem. "Lubię fotografować nagie kobiety. Nieskończona różnorodność ludzkiego ciała jest fascynująca. To niesamowite i magiczne móc widzieć, jak rozmaite są kobiety" - pisze o swojej twórczości fotograf. Cena albumu wynosi 55 EUR (około 228 zł).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem