Fascynujący time lapse ukazujący cykl życia biedronki

Fascynujący time lapse ukazujący cykl życia biedronki

Niedawno pokazywaliśmy na łamach Świat Obrazu fascynujący film poklatkowy prezentujący budowanie gniazda i złożenia pierwszego jajka przez modraszki - Nadeszła kolej na odkrywanie kolejnych tajemnic przyrody - Zapraszamy do obejrzenia niezwykłego montażu timelaps, ukazującego cykl życia biedronki.


Zobacz zdumiewający time lapse ukazujący wylęganie się biedronek

Fotograf Jens Heidler wykonał zachwycający film poklatkowy makro, który ukazuje historię wykluwania się biedronek. To rzadki wgląd w życie tych owadów. Autor filmu jest zarówno fotografem, jak i vlogerem, który już wcześniej na swoim kanale na YouTube podzielił się kilkoma ciekawymi pomysłami. Wykonał przykładowo time lapse ukazujący wzrost grzybów czy realizowany przez 10 dni film poklatkowy, pokazujący pękanie jajek. Na swoim kanale regularnie Jens Heidler dzieli się nowymi eksperymentami i wskazówkami dla tych, którzy sami chcą spróbować swoich sił i rozwijać się w zakresie tworzenia filmów poklatkowych. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem