Filmulator - wywoływarka RAW oparta na Open Source

Filmulator - wywoływarka RAW oparta na Open Source

Filmulator to ciekawy edytor plików RAW typu Open Source, oparty na procesie wywoływania tradycyjnych filmów światłoczułych - Choć jest znacznie bardziej ograniczony niż oprogramowanie typu Lightroom czy Capture One, to jego algorytmy zostały opracowane tak, aby zapewniać szybszy i łatwiejszy dostęp do satysfakcjonujących rezultatów.


Filmulator pozwala na wywoływanie RAWów jak w ciemni fotograficznej

Filmulator to ciekawa aplikacja, która wcale nie aspiruje do tego, aby zastępować płatne, profesjonalne edytory zdjęć. Oprogramowanie zostało zaprojektowane po to, aby zapewniać prosty i łatwy do nauczenia proces, który pozwoli każdemu sprawnie osiągnąć satysfakcjonujące rezultaty. Interfejs aplikacji został zaprojektowany tak, aby zapewniać możliwie płynną pracę. Przykładowo podgląd obrazu jest zawsze ostatecznie obliczany w pełnej rozdzielczości, nie tak jak w innych edytorach dokładny podgląd można uzyskać tylko przy powiększeniu 1:1. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem