Firma Seagate poszerza ofertę dysków twardych o modele 12 TB

Firma Seagate poszerza ofertę dysków twardych o modele 12 TB

Jeden z najlepiej rozpoznawalnych producentów pamięci masowych wprowadził do swojej oferty talerzowe dyski twarde o rekordowej pojemności 12 terabajtów kierowane do najbardziej wymagających użytkowników. Są to serwerowe modele Seagate Ironwolf i Ironwolf Pro oraz typowany na wydajnościowego rekordzistę BarraCuda Pro. Napędy te powinny zainteresować wszystkich, którzy z uwagi na wykonywaną pracę chcą stworzyć dla siebie bardzo pojemne i szybkie magazyny danych.


Zapotrzebowanie na przestrzeń dyskową wśród fotografów i filmowców nigdy nie było małe, a teraz wręcz szybuje pod niebiosa za sprawą rozpowszechnienia formatu 4K oraz aparatów z matrycami liczącymi 25, 30, a nawet 50 i więcej megapikseli. Seagate wychodzi naprzeciw temu popytowi z nowymi modelami twardych dysków formatu 3,5 cala o pojemności – bagatela – 12 terabajtów. Jednak ogromna przestrzeń na dane nie jest ich jedynym znakiem rozpoznawczym.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem