Firma Sony przedstawia kolejne dwa modele

Firma Sony przedstawia kolejne dwa modele

Niezwykle bogaty, kinowy dźwięk dorównujący jakością wspaniałemu obrazowi telewizorów Sony BRAVIA – bez widocznych na zewnątrz głośników! To właśnie mają do zaoferowania nowe zestawy głośników BRAVIA Theatre do reprodukcji 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego: RHT-G900 i RHT-G1500. Wszystkie elementy wzmacniacza i głośniki, dzięki którym dźwięk brzmi jak w sali kinowej, ukryte są w eleganckiej szafce pod telewizorem.


p>Nowe modele BRAVIA Theatre RHT-G900 i G1500 to kompletne zestawy głośników do reprodukcji 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego, umożliwiają przejście sygnału 1080p/24 i są wyposażone w port DIGITAL MEDIA PORT do podłączania urządzeń przenośnych.Niezwykle bogaty, kinowy dźwięk dorównujący jakością wspaniałemu obrazowi telewizorów Sony BRAVIA – bez widocznych na zewnątrz głośników! To właśnie mają do zaoferowania nowe zestawy głośników BRAVIA Theatre do reprodukcji 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego: RHT-G900 i RHT-G1500. Wszystkie elementy wzmacniacza i głośniki, dzięki którym dźwięk brzmi jak w sali kinowej, ukryte są w eleganckiej szafce pod telewizorem.

Wystarczy ustawić telewizor BRAVIA na szafce, umieścić odtwarzacz DVD czy Blu-ray Disc™, konsolę do gier czy dekoder satelitarny na przeznaczonych do tego półeczkach, podłączyć – i cieszyć się doświadczeniem kina domowego.
 EMBED Photoshop.Image.5 s
Dzięki funkcji BRAVIA Sync całym systemem można sterować za pomocą jednego pilota.

Co więcej, urządzenie jest wyposażone w złącze DIGITAL MEDIA PORT, które dzięki serii odpowiednich adapterów pozwala na podłączenie przenośnego odtwarzacza muzycznego, takiego jak WALKMAN®, innego odtwarzacza MP3, telefonu komórkowego czy urządzenia wyposażonego w technologię Bluetooth™ lub Wi-Fi – na przykład laptopa VAIO. System Portable Audio Enhancer sprawi, że muzyka odtwarzana z przenośnych urządzeń zabrzmi jeszcze lepiej, czyściej i pełniej.

Zestaw BRAVIA Theatre RHT-G900
Elegancki zestaw RHT-G900 powstał na bazie modelu RHT-G800, który zdobył nagrodę iF Design za najlepsze wzornictwo. RHT-G900 wygląda jak stylowa podstawka – szafka pod telewizor, ma błyszczącą, czarną okleinę i szklany blat.

W tej „szafce” ukryty jest jednak 5.1-kanałowy zestaw audio o łącznej mocy 470 W, oparty na technologii S-Force PRO Front Surround pozwalającej na osiągnięcie pełnego efektu przestrzennego bez ustawiania głośników w całym pokoju. Żadnych zbędnych elementów – tylko eleganckie wzornictwo i świetny dźwięk.

System BRAVIA Sync umożliwia sterowanie całym zestawem – odtwarzaczem DVD lub Blu-ray Disc™, telewizorem BRAVIA i zestawem głośnikowym – za pomocą jednego pilota. Trzy złącza HDMI zapewniają przesyłanie sygnału obrazu i dźwięku między telewizorem a zestawem audio. Wystarczy nacisnąć przycisk „odtwarzanie”, aby wszystkie urządzenia równocześnie się włączyły i zaczęły odtwarzać ulubiony film z fantastycznym, przestrzennym dźwiękiem.

Zestaw RHT-G900 jest kompatybilny z najnowszymi odtwarzaczami i telewizorami Full HD 1080p, co umożliwia uzyskiwanie znakomitego obrazu. Co więcej – zaprojektowano go tak, aby zadowoleni byli także sąsiedzi! Subwoofer jest skonstruowany w taki sposób, by reprodukować potężne, głębokie basy, które jednak nie rozchodzą się przez ściany i sufit. Można także włączyć „tryb nocny”, w którym dialogi słychać odpowiednio głośno, a basy są nieco wyciszone – i spokojnie cieszyć się dobrym filmem w czasie, kiedy sąsiedzi i domownicy już śpią.

Zestaw jest także wyposażony w 11 trybów pól dźwiękowych i tuner FM. Zaprojektowano go do współpracy z telewizorami BRAVIA o przekątnej od 40 do 46 cali.

Zestaw BRAVIA Theatre RHT-G1500
Zestaw RHT-G1500 danymi technicznymi nie różni się od zestawu RHT-G900 - jest szerszy – przystosowany do telewizorów BRAVIA o przekątnej od 46 do 52 cali.
   
Dane techniczne:
– dwa modele: RHT-G900 pod telewizory 40-46" i RHT-G1500 pod telewizory 46-52",
– prawdziwy system 5.1 kanałów dźwięku przestrzennego – w szafce pod telewizor,
– dyskretny, 5.1-kanałowy zestaw głośników z 32-bitowym wzmacniaczem cyfrowym S-Master; po 70 W na każdy z głównych kanałów z oddzielnymi jednostkami reprodukującymi tony średnie / niskie i tony wysokie; 120 W na bliźniacze subwoofery 10 cm,
– osłabiająca wibracje konstrukcja subwoofera i tryb nocny umożliwiający uzyskanie doskonałego brzmienia przy małej głośności,
– technologia S-Force PRO Front Surround – prawdziwy dźwięk przestrzenny bez tylnych głośników ani przewodów,
– zgodność z systemami Dolby Digital i DTS oraz 7.1-kanałowym dźwiękiem Linear PCM z płyt Blu-ray Disc™,
– 11 trybów pól dźwiękowych – między innymi zoptymalizowane pod kątem filmów, sportu, wiadomości, muzyki, gier itp.,
– 3 wejścia i 1 wyjście HDMI umożliwiające przesyłanie sygnałów audio i wideo do 1080p włącznie oraz zgodne z systemami Full Cinema 24p i x.v.Colour,
– 1 analogowe wejście AV, 3 cyfrowe wejścia optyczne i 1 koncentryczne,
– port DIGITAL MEDIA PORT do podłączania odtwarzaczy WALKMAN®, innych odtwarzaczy MP3, telefonów komórkowych czy urządzeń z technologią Bluetooth lub Wi-Fi; funkcja Portable Audio Enhancer,
– szklany blat z podświetlanym wyświetlaczem,
– funkcja BRAVIA Sync do sterowania zgodnymi z nią urządzeniami jednym naciśnięciem przycisku,
– półka o regulowanej wysokości* – miejsce na 4 dodatkowe urządzenia (odtwarzacze lub nagrywarki DVD, dekodery itp.),
– tuner UKF z 20 pamięciami stacji i systemem RDS,
– wymiary (szer. x wys. x gł.): 1115 x 500 x 400 mm (RHT-G900), 1550 x 400 x 400 mm (RHT-G1500).


* Tylko RHT-G900


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem