Firmware 1.03 dla Sigma DP1

Firmware 1.03 dla Sigma DP1

Sigma udostępniła nową wersję wewnętrznego oprogramowania sterującego dla modelu DP1. Najistotniejszą zmianą jest dodana możliwość wykonywania zdjęć z czułością 50 ISO.


p>Sigma udostępniła wersję 1.03 wewnętrznego oprogramowania sterującego dla modelu DP1.  Najistotniejszą z wprowadzonych zmian jest możliwość wykonywania po aktualizacji firmware zdjęć z czułością 50 ISO. Jednak niski poziom szumów przy czułości 50 ISO okupiony został mniejszą rozpiętością totalną matrycy oraz większą możliwością „przepaleń” w jasnych obszarach zdjęcia o czym informuje Sigma.

Kolejną zmianą jest możliwość wyświetlania ikon na wyświetlaczu podczas włączonej siatki geometrycznej ułatwiającej kadrowanie. Zmianie uległ również czas przebłysku wykonywanego podczas użycia funkcji redukcji czerwonych oczu, który został przez Sigmę skrócony.

Aktualizację możemy pobrać ze strony producenta.Sigma DP1: opis producenta.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem