Fisheye Michała Szcześniaka realizowany kamerą Sony VENICE

Fisheye Michała Szcześniaka realizowany kamerą Sony VENICE

Fisheye to fabularny film w reżyserii Michała Szcześniaka, nadal w trakcie produkcji. Do jego realizacji została wykorzystana kamera Sony VENICE wyposażona w pełnoklatkowy (36 x 24 mm) przetwornik obrazu. Autorem zdjęć jest Paweł Dyllus, zaś producentem KOSMOS Production. Film jest współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej. Fisheye jako film w produkcji znalazł się w prestiżowym programie New Horizons Polish Days Goes to Cannes podczas największych targów filmowych Marché du Film na tegorocznym 71. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes.


Zaprezentowane w Cannes pierwsze fragmenty filmu zostały bardzo dobrze odebrane. Nie mogę jeszcze ujawniać szczegółów produkcji  – informuje Ewa Szwarc, Producent, KOSMOS Production. –  Na wybór kamery Sony VENICE wpływ miało profesjonalne doradztwo ze strony naszego partnera technologicznego ATM System. Po konsultacjach z autorem zdjęć Pawłem Dyllusem zadecydowaliśmy, że zaryzykujemy jako pierwsi w Europie pracę na tej kamerze. Dzięki jej użyciu zwiększyliśmy możliwości postprodukcyjne w pracy nad obrazem. W dodatku specyfika opowiadanej w filmie historii mocno uzasadniła połączenie obiektywów sferycznych i anamorficznych, co z pewnością spotęguje wrażenia w odbiorze filmu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem