Teraz jest czwartek, 20 września 2018, 13:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Stare slajdy 
Autor Wiadomość

Post Stare slajdy
Witam Was :) Jestem tu pierwszy raz i od razu mam pytanie: mam w domu stare slajdy sprzed 20-kilku lat. Chciałam wybrać ok. 400 sztuk i zeskanować. Część z nich chcę mieć tylko w pliku .jpg a z kilku zrobić tradycyjne foto do albumu. Gdzie najlepiej to zrobić? Czy to jest obojetne w jakim punkcie Foto? czy mam spytać jaki mają skaner? Bo chyba od skanera bedzie zależała jakość tych zdjęć. To będzie droga usługa?

Proszę Was o pomoc bo nie chcę wywalić kasy i byc niezadowoloną lub dowiedzieć się o czymś po-czasie.
Pozdrawiam, Krakusia

wtorek, 16 sierpnia 2005, 15:11

Najlepiej oddać to do punktu usług poligraficznych, gdzie Ci to poskanują na jakimś Coolskanie, w dobrej rozdziałce. Później weźmiesz sobie w domu usiądziesz przed PSem i pokadrujesz troszke lepiej, kolory podociągasz, albo osłabisz,itd. Generalnie pobawisz się troche z tym na skalibrowanym monitorku i oddasz do labu z zaznaczeniem, że nic nie mają już ruszać. Powinnaś wtedy być usatysfakcjonowana i pretensje mieć już tylko do siebie. A gdy coś wyjdzie nie tak jak sobie to wyobrażasz, to poprawka i jeszcze raz do labu i tak do skutku.
Powodzenia i pozdrawiam. :)

wtorek, 16 sierpnia 2005, 18:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]