Teraz jest środa, 24 października 2018, 05:13

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Wydruk zdjęć w domu na Canon MG6350 
Autor Wiadomość

Post Wydruk zdjęć w domu na Canon MG6350
Witam ,jestem tu nowy :) Chciałem zapytać Was weteranów czy Canon MG6350 to dobry sprzęt do domowych wydruków zdjęć? Póki co testuję go od kilku dni
i jakość lepsza jak z fotolabu. Tylko jak tu się kreuje cena za sztukę 10x15?
Pozdrawiam

środa, 13 lutego 2013, 10:22

Post Re: Wydruk zdjęć w domu na Canon MG6350
witaj na jedno pytanie juz sobie odpowiedziałes ze lepiej niz z fotolabu co do drugiego to jesli bedziesz drukował na orginalnych tuszach i papierach to bedzie drozej a jak na zamiennikach to bedziesz mial problem ja mam MG 51 50 kiedys wsadziłem zamienniki tuszy i to co wyszło z drukarki to był szok musiałem kupic dwa kmp tuszy zanim wszystko sie unormowalo jak masz duzo do druku to fotolab a jak dla siebie jakies pojedyncze A4 to sam rob ja kupiłem drukarke zeby sprawdzic jak wychodza moje fotki przewaznie na A4 i nie sa to ilosci hurtowe wiec tusze tez nie ida tak szybko pozdro

środa, 13 lutego 2013, 21:33

Ja się ciągle zastanawiam jak im się opłaca w fotolabie drukować np po 20gr str od 100szt 10x15. Czemu w domu wychodzi mniej wiecej 3 do 4 razy drożej? Szukałem zamienników do tej drukarki ale niie znalazłem. Orginał to orginał jak i z częściami. Made in China a Made in Germany

czwartek, 14 lutego 2013, 02:24

Ja osobiście nigdy z usług fotolabu nigdy nie korzystałam. Kiedyś próbowałam drukować zdjęcia sama w domu, ale to były zbyt duże koszty za tusze.
Aktualnie wszystkie odbitki wykonuję tutaj http://www.odbitki.fotojoker.pl/zdjecia/zamawianie-online.html . Wydruk bez skaz i odzwierciedla kolory takie jak na zdjęciu, nie są zmienione. Papier też mają bardzo dobry a nie przeźroczysty jak czasami dałam się skusić na "promocjach" w allegro

wtorek, 4 lutego 2014, 12:10
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]