Teraz jest niedziela, 24 czerwca 2018, 06:56

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Fotografia przedmiotów do sklepu internetowego. 
Autor Wiadomość

Post Fotografia przedmiotów do sklepu internetowego.
Witam mam 16 lat i poszukując pracy trafiłem na ogłoszenie fotografowania przedmiotów do sklepu internetowego ... głównie chodzi o fotografowanie torebek bransoletek i okularów na białym tle . Posiadam aparaty takie jak Nikon D5100 z obiektywem uniwersalnym i Fujifim Finepix HS 25 Exer.
Oświetlenie led białe tło i greenscreena .
Dziś dzwoniłem pod numer który podano w ogłoszeniu i powiedziano mi że juz jest kilka ofert ale mam złożyć swoja na podany adres e-mial ale ja kompletnie nie mam pojęcia ile brać za zdjęcia .
Proszę mi nie pisać że mam brać za godziny lub dni tylko ile bym mógł wziąć za 1 przedmiot czyli max 3 zdjęcia.
Ja myślałem nad ceną np. 5 zł za sztukę ale jak pisałem wyżej nie wiem cz to dobra cena a bardzo bym chciał mieć ta pracę ponieważ zbieram na własną konsole DJ.
Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź.

czwartek, 11 lipca 2013, 11:00

Post Re: Fotografia przedmiotów do sklepu internetowego.
Pomyśl ile Ci to przede wszystkim zajmie. I ile uważasz, że chciałbyś przez ten czas zarobić. Ile zdjęć jest do wykonania, czy zdjęcia masz robić w firmie, czy u siebie? Weź pod uwagę, że Twój sprzęt pzrez to się niszczy. Pomyśl, czy nie poniesiesz jakiś dodatkowych kosztów przy okazji.

Pamiętaj, że zrobienie to jedno, ale trzeba też te zdjęcia obrobić, mogą być jakieś poprawki.

środa, 17 lipca 2013, 12:59

Post Re: Fotografia przedmiotów do sklepu internetowego.
onitora, rożne firmy monitorów mają rożne ustawienia domyślne, bo z nich najczęściej korzystają internauci a najłatwiej to zauważyć w sklepie z włączonymi na półce paroma monitorami. Dlatego zdjęcia uważam tylko za ładn

środa, 17 grudnia 2014, 08:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]