Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 06:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
 YAKUMO 47 musze szybko podjąć decyzję POMÓŻCIE! 
Autor Wiadomość
Post YAKUMO 47 musze szybko podjąć decyzję POMÓŻCIE!
Witam Wszystki serdecznie, a w szczególności Tych, którzy pomogliby mi podjąć dcyzję; chodzi o aparat Yakumo 47, napiszcie , co o nim sądzicie, co to za model i firma??? muszę kupić aparat, chciałam olypusa c310, ale jest b. drogi jak dla mnie... poza tym karty XD do Olków są zaje...ści drogie, odpada; ten aparat wydaje mi sie wypasiony, rozdzielczość 4, filmy z audio, zoom 3x; możliwość przeglądania zdjęć bezpośrednio na ekranie telewizora; to jest ok. ; martwi mnie tylko jedna rzecz, TA FIRMA czy to przypadkiem nie jest poziom aparatów Trast, media tech itp. ??? napiszcie, bo musze dzisiaj podjąć decyzję ; z góry dzieki

wtorek, 31 sierpnia 2004, 12:48

Post Re: YAKUMO 47 musze szybko podjąć decyzję POMÓŻCIE!
ZdaJa napisał(a):
martwi mnie tylko jedna rzecz, TA FIRMA czy to przypadkiem nie jest poziom aparatów Trast, media tech itp. ???

Wydaje mi sie ze sam sobie odpowiedziales.. :twisted:

wtorek, 31 sierpnia 2004, 12:51

Post Re: YAKUMO 47 musze szybko podjąć decyzję POMÓŻCIE!
ZdaJa napisał(a):
TA FIRMA czy to przypadkiem nie jest poziom aparatów Trast, media tech itp. ??? napiszcie, bo musze dzisiaj podjąć decyzję ; z góry dzieki

Dokładnie tak jest, to kolejna badziewna firma typu Mediatech, Trust, Pentagram itd. Producent ten robi playery MP3, monitory LCD i inny osprzęt PC. Moim zdaniem nie ma co sie pakować w ten aparat. Lepiej dołożyć i kupic coś firmowego.

Pozdr.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 12:53

To jest wlasnie aparat pokroju media-techow, trustkow itp.
(Nie dawno byl test tanich aparatow w KŚ. Oba wymienione przez Ciebie modele sie tam znalazly. c310 - na 2 miejsciu (wyprzedzil go sony p52 - nie mam pojecia czemu zajal 1 miejsce), a "Twoj" Yakumo byl na 13 miejscu. Oczywiscie testy z KŚ maja taka wartosc,ze.... (no co najwyzej mozna sie nimi podetrzec :wink: )

Ja bym jednak proponowal uzbierac na c310!

pozdr.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 13:00
Post cd
Mam tą świadomość, że to nie olek;(; znalazłam jeszcze dość tani Nikon i nad nim też sie zastanawiam Nikon 2200, robi podobno super zdjęcia, tyle tylko,że ma dwa megapiksele; no cóż, dzieki za radę, Yakumo tylko w geście rozpaczy ;); pozdrawiam wszystkich

wtorek, 31 sierpnia 2004, 13:02

No w owym tescie Nikon ten "zdobyl" 5 miejsce. Niestety i tak zostal wyprzedzony przez aparaty typu media-tech oraz pentax ;) ;)

Tylko te 2MPix troszke malutko... No ale z pewnoscia lepiej niz ten yakumo!

wtorek, 31 sierpnia 2004, 13:09

Pomyśl o Canonie A60, aparat ma co prawda tylko 2 Mpix, jednakże do odbitek formatu 10x15 cm będzie w zupełności wystarczający. Aparat ten robi bardzo ładne zdjęcia, oprócz automatu ma także pełny tryb manulany (poustawiasz sobie wszystko sama jeśli będziesz chciała) i co najważniejsze na allegro nowe aparaty z gwarancją można kupić za ok 650 zł :!: Wg. mnie nic lepszego za tę cenę nie kupisz. Z całą odpowiedzialnością polecam Ci ten aparat, na pewno się nie zawiedziesz...

Pozdr.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 13:10
Post c.d.
Tak wiem, myślałam o canonie A60, tylko przeraża mnie ta ilość ustawień manualnych; zastanowie sie poważnie w takim razie nad tym modelem; albo kupie tego olka c310 i będę głodowała przez miesiąc ;)

wtorek, 31 sierpnia 2004, 13:31

Rozbudowany tryb manualny nie jest wada a jak najbardziej zaleta.
Kiedys moze Ci sie przydac.

Jednak bardziej "kobiecy" jest olek. Perfekcyjne Auto + 3mpix daje calkiem calkiem aparat!

wtorek, 31 sierpnia 2004, 13:47
canon to inwestycjaw przyszlosc. Nie pozalujesz. Polecam.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 13:51

Post Re: c.d.
ZdaJa napisał(a):
Tak wiem, myślałam o canonie A60, tylko przeraża mnie ta ilość ustawień manualnych;)

Niczym się nie przejmuj, manualne ustawienia to tylko bardzo miły dodatek, równie dobrze możesz robić zdjęcia tylko w trybie automatycznym. A jak sie podszkolisz, to wtedy bedziesz mogła przejść na manuala i docenic jego zalety. Podsumowując - nie ma problemu aby tym aparatem robić wszsytko tylko w trybie automatycznym.

Pozdr.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 13:59

Post re
Mam A60. Co prawda niby "tylko" 2mp, ale do 15x21 bez kadrowania starcza w zupełności. Jego automat jest całkiem dobry, aczkolwiek lepszy jest w olympusie C-310. Ostatnio za 800zł wyszedł Canon A400- 3mp, 2x zoom (pomijam milczeniem), karty CF. Olympus jest nieco lepszy.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 15:15
Post c.d
Widziałam tego canona A400, można go dostań zupełnie nowego za 749, ale chyba jednak wole A60;

wtorek, 31 sierpnia 2004, 16:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]