Teraz jest wtorek, 19 czerwca 2018, 04:59

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 Pewny zakup w USA 
Autor Wiadomość
Post Pewny zakup w USA
Witam wszystkich

Czy ktoś mógłby mi wskazać stronę w USA z której można zakupić aparat cyfrowy. Chodzi mi jednak o to aby były to strony z których ktoś faktycznie cos kupił lub fizycznie widział u kogoś aparat w ten sposób kupiony. Mam jeden "pewny" adres ale nie ma tam aparatu który mnie interesuje. Dziękuję za odpowiedzi.

Pozdrawiam

8) 8) stolo 8) 8)

poniedziałek, 24 stycznia 2005, 23:45

Śmiało polecam ten sklep, pare dni temu kupiłem tam właśnie swojego IXUSa z kartą, poza tym to jest już 3 aparat zamawiany w tym sklepie przeze mnie. Do tego wiele innych mniej znajomych osób też tam się obkupiło i są zadowoleni.

Problemów nie było też w:
http://beachcamera.com/shop/home.asp

i:
http://blueswitchdigital.com/shop/home.aspx

wtorek, 25 stycznia 2005, 00:25

Zostało mi jeszcze 15 godzin na podjęcie ostatecznej decyzji i myślę że BH będzie cool. Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

8) 8) stolo 8) 8)

wtorek, 25 stycznia 2005, 01:18

P.S Polecam zakup tam kart Sandisk, są duuużo tańsze niż u nas!

wtorek, 25 stycznia 2005, 01:26

rozumiem że dostarczyła Ci to jakaś firma przewozowa bez dodatkowych kosztów (np. cła), tak?? I powiedz proszę jak długo po złożeniu zamówienia musiałeś czekać??

8) 8) stolo 8) 8)

wtorek, 25 stycznia 2005, 01:27

Niestety nie była to firma przewozowa tylko wujaszek, który lata do NY: :D Ale jest mi wiadome, że paczki ze stanów idą 4-6 tyg... Wysyłkowo to zamawiałem głośniki do auta, wyglądało to tak, że kupywałem w jakims wysyłkowym sklepie, dochodzilo to do znajomego w usa, a on następnie wysyłał paczkę do Polski.

wtorek, 25 stycznia 2005, 01:47
No właśnie :cry: mi chodziło o wysyłkę z USA do Polski ale bezposrednio ze sklepu, bez wujaszków :wink:

8) 8) stolo 8) 8)

wtorek, 25 stycznia 2005, 02:01

Taka wysyłka ze sklepu na drugi kontynent napewno będzie słono kosztować i nie wiem czy jest to w ogóle opłacalne bo tym wypadku będziesz jeszcze musiał cło zapłacić, chyba, że poniżej 200$ to wtedy chyba go nie ma. Wyślij maila do tych sklepów co Ci dałem link albo zadzwoń i się zapytaj.

wtorek, 25 stycznia 2005, 11:28
Taka wysyłka ze sklepu na drugi kontynent napewno będzie słono kosztować i nie wiem czy jest to w ogóle opłacalne bo tym wypadku będziesz jeszcze musiał cło zapłacić, chyba, że poniżej 200$ to wtedy chyba go nie ma. Wyślij maila do tych sklepów co Ci dałem link albo zadzwoń i się zapytaj.

witam,
paczka idzie od 1 do 2 tygodni i nie jest to problem natomiast cło Cię nie ominie więc przygotuj się na 3,2% cła i 22% VAT zebyś nie był później zdziwiony, że zabrakło kasy (ja się tak naciąłem). Jeśli nie masz nikogo w USA kto mógłby to przewieźć jako bagaż podręczny to możesz jeszcze próbować żeby sklep wysłał to jako gift i wartość nie może być powyżej równowartości 44€ bo powyżej tej wartości każdy prezent jest clony, natomiast ja bym się nie zdecydował na wysyłkę aparatu po znacznie zaniżonej wartości i bez ubezpieczenia (jak ubezpieczysz na 1000$ a wartość określisz na 50$ to na pewno zostanie oclona:-), bałbym się, że do mnie nie dotrze albo dotrze ale niekompletna. Koszt przesyłki do 5kg z ubezpieczeniam na 1000$ to ok. 55$. Zanim kupisz to się zastanów. Może się okazać, że taniej wyjdzie zajrzeć i policytować na np. http://www.allegro.pl
Opłaca się tylko w przypadku kiedy chcesz kupić porządną lustrzankę cyfrową ale jak sobie wszystko podliczysz to też może wyjść taniej i mniej problematycznie kupić w Polsce. Jakbyś chciał więcej informacji to napisz brunoc@o2.pl Pozdrawiam

wtorek, 25 stycznia 2005, 11:44
W sklepie B&H jest wysyłka na poziomie 100$ (najtańsza forma 5-7 dni roboczych) Sądzisz że to mogą być nie jedyne koszta ??

8) 8) stolo 8) 8)

wtorek, 25 stycznia 2005, 11:45
Lukass napisał(a):

witam,
paczka idzie od 1 do 2 tygodni i nie jest to problem natomiast cło Cię nie ominie więc przygotuj się na 3,2% cła i 22% VAT zebyś nie był później zdziwiony, że zabrakło kasy (ja się tak naciąłem). Jeśli nie masz nikogo w USA kto mógłby to przewieźć jako bagaż podręczny to możesz jeszcze próbować żeby sklep wysłał to jako gift i wartość nie może być powyżej równowartości 44€ bo powyżej tej wartości każdy prezent jest clony, natomiast ja bym się nie zdecydował na wysyłkę aparatu po znacznie zaniżonej wartości i bez ubezpieczenia (jak ubezpieczysz na 1000$ a wartość określisz na 50$ to na pewno zostanie oclona:-), bałbym się, że do mnie nie dotrze albo dotrze ale niekompletna. Koszt przesyłki do 5kg z ubezpieczeniam na 1000$ to ok. 55$. Zanim kupisz to się zastanów. Może się okazać, że taniej wyjdzie zajrzeć i policytować na np. http://www.allegro.pl
Opłaca się tylko w przypadku kiedy chcesz kupić porządną lustrzankę cyfrową ale jak sobie wszystko podliczysz to też może wyjść taniej i mniej problematycznie kupić w Polsce. Jakbyś chciał więcej informacji to napisz brunoc@o2.pl Pozdrawiam

miało być wartość poniżej 44 Euro

pzdr

wtorek, 25 stycznia 2005, 11:46

Dlatego wszędzie starałem się pisać "chyba" bo nie mam doświadczenia w wysyłkach ze stanów, wiedziałem tylko, że może się to nie opłacać.
Na jego miejscu też bym się grubo zastanowił. Jak usłyszął, że paczka do Polski jeszcze wsadzą jakiś towar z ekspozycji bądź jakiś po reklamacji...

wtorek, 25 stycznia 2005, 13:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]