Teraz jest poniedziałek, 22 października 2018, 05:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Pytanie o Samsunga Digimax A6 
Autor Wiadomość

Post Pytanie o Samsunga Digimax A6
Witam!
Od wczoraj mam Samsunga Digmax A6 i nie wiem dlaczego ale baterie szybko się rozładowywują,wkładam nowe i po jakimś czasie znowu to samo.Nie wiem też co oznacza te poprawej stronie od tej bateryjki, kreska jest krótka i czerwona!Czekam na odpowiedź!!Pomocy!!

P.S trochę się nim bawiłem, no ale czy to jest tym spowodowane??PROSZE O POMOC

sobota, 2 kwietnia 2005, 16:51

Kwestia, że baterie krótko wytrzymują, to domena wszystkich bodajże aparatów. Po prostu trzeba zaopatrzyć się w dofatkowe akumulatorki. Ceny są zróżnicowane w zależności od ich pojemności. Takie porządne, cztery akumulatorki AA o pojemności 2500 w zestawie z ładowarką godzinną kosztują około 200 zł. Zalecam kupno nie mniejszych niż 2000.

Ta czerwona kreska po prawej od stanu baterii, to kreska informująca o stopniu zoom'a optycznego (po lewej zoom minimalny, po prawej maksymalny) + dodatkowo potem uruchamia się licznik do zooma cyfrowego.

pozdrawiam

sobota, 2 kwietnia 2005, 18:10

Post OKI
Cześć!
Dzieki serdeczne za pomoc, co do tej czerwonej kreski to się przedchwilą sam zoriętowałem, a co do akumulatorków to nic nie wiedziałem dlatego wielkie DZIĘKI!!!

Pozdrawiam

sobota, 2 kwietnia 2005, 18:44

jeśli dajesz radę zrobić jakieś fotki na zwykłych bateryjkach (paluszki) - to masz bardzo funkcjonalny aparat!
moja Minolta Z1 nawet nie drgnie gdy wkłada sie zwykłe paluszki (nawet te najlepsze) - tylko akumulatorki!
nawiasem mówiąc, wcale nie trzeba aż 200 zł na dobrą ładowarkę z 4 akumulatorkami. ja kupiłem Vartę z kompletem akumulatorków (4) za 98 zł (akumulatorki 2100) - dobrze poszukaj po sklepach. 200 zł to dużo za dużo!

sobota, 2 kwietnia 2005, 20:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]