Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 14:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Ja z zapytaniem..!! 
Autor Wiadomość

Post Ja z zapytaniem..!!
Czy jest tu tak malo osob zarejestrowanych, ze malo albo wcale nie ma komentazy do zdjeci albo malo. Nie chodzi mi o to zeby komentowac na sile ale o to ze dla osob poczatkujacych takich jak ja jest to w pewnym sensie wazne, poniewaz moze pomoc cos poprawic w robieniu zdjec.

Niechce niekogo urazic zle czy to jest strona na ktorej sa osoby w scisle zamknietej grupie czy otwarta dla wszystkich i bedaca w pewnym sensie pomoca dla tych, ktorzy chca sie rozwijac.

Dziekuje i pozdrawiam

środa, 11 maja 2005, 11:03

Osobista galeria użytkownika agony jest pusta lub nie została stworzona

No comment. :lol:

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

środa, 11 maja 2005, 11:10

http://forum.swiatobrazu.pl/foto/album_ ... pic_id=932
To pierwsza ale nie ostatnia moja fotka.

A ze galeria osobista jest pusta lub ie utworzona to nie znaczy ze ktos zdjecia nie wyslal. Jak pisalem, jestem poczatkujacy i co z tego wynika? A mianowicie to ze moze niewiedzialem ze jest cos takiego na tej stronie jak osobista galeria, wiec skoro wedlug ciebie to jest takie zabawne i nie stac cie na wiecej to przykri mi bardzo

środa, 11 maja 2005, 11:27

Moze w takim razie powiesz mi jak stworzyc swoj album bo ja jakos nie moge znalezc takiej opcji

środa, 11 maja 2005, 11:36

Dla mnie?? Naprawdę??!! Dzięki! Jestem bardzo wzruszony :)
Co do oceny: ostrość chyba poleciała nie tam gdzie trzeba, co?

Jak dodać zdjęcia? Wydaje mi się, że wchodzisz w swoją galerię i dodajesz zdjęcie tak jak dodajesz nowy topic. Ale tylko zgaduję, bo nie robiłem tego wcześniej.

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

środa, 11 maja 2005, 11:43

agony: Każde forum ma swoją specyfikę, bo na każdym piszą inni ludzie. Wolałbyś tak jak na plfoto, po 212 ocen do każdej fotki a wszystkie: super, dla mnie bomba, rewelacja, wspaniałe..... itp. :?:
Jak masz jakiś problem (a widać że owszem, z ostrością) to powieś fotkę w galerii i nie wahaj się pytać :D Wszyscy lubimy focić i znajdą się i porady o technice i o filozofii.

środa, 11 maja 2005, 12:29

To ja przyłącze się do tematu odnośnie zdjęć w galerii. Bardzo prosiłbym o opinie do moich zdjęć, szczególnie te krytyczne :D (co skopałem, co można zrobić inaczej). Chodzi mi szczególnie o jedno zdjęcie (pierwsze - "Skopane-krajobraz przed burzą"). Co moge zrobić aby w cieniach było cokolwiek widać jadnocześnie nie przepalając nieba ?? To ja coś zepsułem ?? Bardzo mozliwe :D Przepraszam że aż tyle tych zdjęć (zajmowanie miejsca na serwerze), niebawem część z nich usunę.

środa, 11 maja 2005, 12:46

Kszychu - no widzisz sam dobrze nie wiesz jak to zrobic a innym wytykasz ze zdjec we wlasne galerii nie maja. Co do ostrosci to fakt bobylo robione z ukosa a szyba+woda w akwa troche utrudnia sprawe

Ziemna - no pewnie ze bym czegos takiego nie chcial, bo wole pare konstruktywnych komentow od 212 typu: Suuuuper, albo ekstra czy cos w tym stylu.

Swoja droga dzieki za odpisanie :D

środa, 11 maja 2005, 12:50
Moderator

Zawsze można wrzucić fotkę do Pokazoofki - są konkretne tematy. Podać link do niej z Glaerii, aby się pokazała.

Tam częściej chyba komentujemy zdjęcia.

środa, 11 maja 2005, 15:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]