Teraz jest czwartek, 21 czerwca 2018, 02:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 zalany aparat 
Autor Wiadomość
Post zalany aparat
Witam

Któregoś pięknego dnia wpadł mi aparat do wody.Był włączony,pod wodą był kilka sekund.Natychmiast wyjołem akumulatorki i zaczołem rozkręcać powycierałem go i połorzyłem na słońcu na o.k 5godzin.
Puźniej gdy go chciałem włączyć coś błysneło i tyle.Za kilka dni znów go chciałem włączyć i udało się ale zatrzymał się na ekranie powitalnym.

Co mam teraz zrobić proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sobota, 20 sierpnia 2005, 10:47

1. Kupić i używać słownika ortograficznego
2. skontaktować się z serwisem.

Do tej pory zginęło mi bez wyjaœnienia 3 posty !

sobota, 20 sierpnia 2005, 17:57
Hmmm, no to masz problem rzeczywiscie. Ja tez bym oczywiscie oddala aparat do serwisu, a poza tym to chyba nie odwazylabym sie polozyc zadnego urzadzenia na sloncu na tak dlugo, bo to chyba tak samo szkodzi jak ta woda

środa, 14 września 2005, 21:06

Oddaj do serwisu i udawaj głupa ("proszę pana, ten aparat nie chce robić zdjęć.... czemu? nie wiem czemu, nagle przestał...") Mi z telefonem się udało (zalałem go zraszaczem do trawy..). Może nie wykryją, że był zalany, bo jeśli wykryją...... :|

"kszychu już ktoœ ci wczeœniej napisał, ze nawet jak kupisz sprzet w polsce (np właœnie nikona) i potem koza ci zje instrukcję to nowej po polsku od dystrybutora nie dostaniesz i wtedy te 400zł masz jak znalazł" /jacek2004/

czwartek, 15 września 2005, 11:41
... jeśli wykryją to się dopowie, że aparat był pożyczony jednej osobie i gadać to się jej nie zrobi, bo mówiła coś innego, czy to jest pewne że musiał zostać zalany itd itd :D

czwartek, 15 września 2005, 11:48
Jesli w serwisie nie pomoga, to mozna sprobowac jeszcze innego sposobu. Ja tak zrobilem z telefonem, ktory zalal mi fala na plazy i dziala. Z tym, ze nie biore jakiejkolwiek odpowiedzialnosci za rezultat. Wyjmij baterie i przeplucz aparat woda destylowana. Ta woda do ktorej Ci wpadl aparat pewnie krystalicznie czysta nie byla i moglo sie cos w aparacie osadzic i powoduje teraz zwarcie.

piątek, 16 września 2005, 11:00
Dodam jeszcze, że czas działa na niekorzyść aparatu. Delikatne elementy mogą skorodować nawet w przeciągu kilku dni.

piątek, 16 września 2005, 11:04

Najlepsze byloby jednak rozwiazanie z serwisem. Wtedy jest szansa nawet na nowy aparat. Przy dzisiejszej elektronice i poziomie wiekszosci serwisow jak sprzet nie dziala wysylaja go po prostu do producenta z reklamacja, a temu taniej wychodzi dac nowy niz grzebac sie w tym starym.

sobota, 17 września 2005, 01:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]