Teraz jest sobota, 20 października 2018, 21:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Konkurs Fotoblog 2011 Świat Obrazu. 
Autor Wiadomość

Post Konkurs Fotoblog 2011 Świat Obrazu.
Witam wszystkich.
Mam złą wiadomość dla uczestników konkursu Fotoblog 2011 organizowanego przez Świat Obrazu.
Otóż jak każdy zgłaszający swojego bloga do konkursu (co też nie było łatwe, gdyż czekałem ponad miesiąc czasu, na weryfikację, admin nie raczył nawet do mnie odpisać) śledziłem uważnie każdy oddany głos na mój blog. Zdarzało się, że pierwszego dnia dostałem 3 głosy a następnego dnia znikały i wyświetlane było 0. Dwa dni później miałem ich tylko dwa a moi znajomi potwierdzili ponad 10 oddanych głosów! Głosy pojawiały się i za chwilę znikały. Próbowałem w związku z tym skontaktować się z adminem ale oczywiście nie uzyskałem żadnej odpowiedzi czy tłumaczenia. Sytuację tą próbowałem opisać także Pani Redaktor portalu, która też nie raczyła do mnie odpisać!
Nie chcę zarzucać nikomu, że konkurs jest ustawiony ale mam wrażenie, że nikt nad nim nie panuje!
Jeśli masz podobne wrażenia, podziel się nimi. Ja przyznam, że jestem zażenowany. Czuję się po prostu okradany!
Pozdrawiam uczestników konkursu! Może razem coś wskuramy.

czwartek, 30 czerwca 2011, 09:56

Post Re: Konkurs Fotoblog 2011 Świat Obrazu.
Witajcie.
Chyba coś jest na rzeczy bo dziś gdy wszedłem na stronę z rankingiem blogów zamurowało mnie bo zniknęły WSZYSTKIE punkty. Miałem 121, teraz mam ZERO.
Ciekawe co teraz z konkursem…

poniedziałek, 15 sierpnia 2011, 08:28
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]