Teraz jest piątek, 5 czerwca 2020, 18:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Nowe Terminy Rekrutacji Jesiennej do AMA 
Autor Wiadomość
Post Nowe Terminy Rekrutacji Jesiennej do AMA
Obrazek

Akademia Multi Art - AMA FILM SCHOOL prowadzi Jesienną Rekrutację 2015/2016.
Niektóre kierunki mają nowe terminy rozpoczęcia.


NOWY STACJONARNY KIERUNEK FILMOWY W AMA FILM SCHOOL
Rekrutacja trwa do 03.10.2015
Rozpoczęcie Semestru: 06.10.2015

ObrazekKIERUNEK FILMOWY w AMA to roczny, 2 semestralny kurs kompleksowej realizacji filmowej w zakresie reżyserii i sztuki operatorskiej na poziomie podstawowym. Kierunek Filmowy jest stacjonarnym, dziennym kierunkiem w AMA.
Kształcenie ma charakter praktyczny i warsztatowy dodatkowo podbudowany wykładami z teorii sztuki filmowej. Program obejmuje 480 godzin nauki w ciągu roku oraz 320 godzin zajęć fakultatywnych.
Kierunek Filmowy to roczny kurs realizacji filmowo- telewizyjnej, reżyserii, sztuki i techniki operatorskiej dla początkujących filmowców. Kierunek daje ogólne umiejętności i wiadomości z zakresu realizacji form audiowizualnych dla potrzeb filmu, telewizji, reklamy i mediów interaktywnych.
Wykładowcami na tym kierunku są wyłącznie czynni zawodowo filmowcy i teoretycy filmu, sztuki i techniki zdjęciowej rekrutujący się spośród kadry naszych stałych wykładowców.
Wśród nich reżyserzy, operatorzy, producenci filmowi i telewizyjni, oraz scenarzyści, montażyści, dźwiękowcy, specjaliści efektów specjalnych, scenografowie, realizatorzy telewizyjni.
Słuchacze na Kierunku Filmowym są za kamerą od pierwszego dnia zajęć, podejmując liczne wizualne, dramaturgiczne i techniczne wyzwania w trakcie nauki.
Zajęcia odbywają się od wtorku do czwartku w godz: 10:00 16:30 , oraz w poniedziałki i piątki zajęcia fakultatywne i projekcje.
ZAINWESTUJ W KREATYWNOŚĆ BĄDŹ TWÓRCĄ FILMOWYM
 
KIERUNEK REŻYSERIA FILMOWA
Rekrutacja trwa do 30.09.2015
Rozpoczęcie Semestru: 03.10.2015

Obrazek
KIERUNEK REŻYSERIA FILMOWA to nowy, 2-letni, 4-semestralny kierunek poświęcony nauce kompleksowej realizacji filmowej w zakresie reżyserii.
Kierunek Reżyseria w AMA jest intensywnym kursem praktycznej nauki zawodu realizatora filmowego, ambitnego reżysera i po prostu filmowca, który czuje się autorem filmu.
Kształcenie odbywa się w istotnym nastawieniu na praktykę przy wsparciu wiedzy teoretycznej i ogólnofilmowej.
Nacisk położony jest szczególnie na praktyczne podejście do filmu i naukę rzemiosła. W drugim roku, nabyte umiejętności będą rozszerzane, specjalizowane i pogłębione. Słuchacze zdobywają umiejętności praktyczne w zakresie reżyserii filmowej.
W czasie nauki słuchacze realizują etiudy filmowe, odbywają liczne zajęcia praktyczne i ćwiczenia, praktykują na planach filmowych, pracują z aktorami, operatorami, kompozytorami, scenografami i producentami.
W pierwszym roku nauczanie nastawione jest na poznanie podstawowych wymogów filmu, ukazanie natury kinematografii i praktyczne przygotowanie do zawodu reżysera, oraz ugruntowanie nabytych umiejętności filmowych i podstawowej wiedzy teoretycznej.
W drugim roku, nabyte umiejętności będą rozszerzane, specjalizowane i pogłębione. Zdobywana wiedza będzie bardziej wyrafinowana: profesjonalne umiejętności, podejmowanie trafnych decyzji, właściwe stosowanie środków artystycznych i technicznych. W drugim roku część teoretyczna jest częścią programu nauczania, skierowaną na umocnienie umiejętności zawodowych. Szkolenie praktyczne pozostaje jednak celem nadrzędnym. Uważamy je za podstawę wszelkiego dalszego rozwoju filmowego. Słuchacze zdobywają umiejętności praktyczne w zakresie reżyserii filmowej.

KIERUNEK PRODUKCJA FILMOWA
Rekrutacja trwa do 04.11.2015
Rozpoczęcie Semestru: 06.11.2015

KIERUNEK PRODUKCJA FILMOWA To roczny, 2-semestralny kurs w nowoczesny sposób przygotowujący studentów do pracy producenta filmowego. Podczas zajęć poznają profesjonalne techniki kreowania produktu audiowizualnego – od momentu jego powstania, aż do skutecznej sprzedaży.
Kierunek ten przygotowuje do pracy producenta filmowego w sposób kreacyjny, dając również podstawy umiejętności organizacji produkcji filmowej.
W 1 semestrze nauki słuchacze nabędą wiedzę i umiejętności niezbędne do projektowania
i realizacji produktu filmowego – od początku procesu powstawania aż do jego skutecznej sprzedaży.
W 2 semestrze nauki słuchacze uczestniczą głównie w zajęciach praktycznych i nabywają umiejętności zawodowych podczas pracy przy aktualnie realizowanych projektach w AMA oraz innych, profesjonalnych produkcjach filmowych.
Wykładowcami Kierunku produkcji są czynni i pracujący w znanych jednostkach produkcyjnych fachowcy miedzy innymi z: TVN, Alvernia Studios, Krakow Film Commission, Gremi Film, Film Polska, Gremi Fimproductions, oraz znani producenci filmowi, reżyserzy, szefowie studiów filmowych i kierownicy produkcji.
Słuchacze mają możliwość odbycia natychmiastowych praktyk w profesjonalnej produkcji filmowej, reklamowej i telewizyjnej. Krakowskie studia No Label , Film Polska, inne czekają na stażystów z AMA.
Studenci kierunku produkcji AMA trafiają na staże do filmów fabularnych i seriali Tv.
 
KIERUNEK AKTORSTWO FILMOWE
Rekrutacja trwa do 06.10.2015
Rozpoczęcie Semestru: 09.10.2015

ObrazekKIERUNEK AKTORSTWO FILMOWE To roczny, 2-semestralny kurs aktorstwa filmowego, obejmujący pracę z kamerą, specyfikę pracy na planie zdjęciowym, współpracę z reżyserem i operatorem. Absolwenci kursu są w pełni przygotowani do pracy w filmie i telewizji.
Kurs przeznaczony jest zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych aktorów.
 
KIERUNEK OPERATORSKI
Rekrutacja do II grupy trwa do 30.09.2015
Rozpoczęcie Semestru: 03.10.2015

KIERUNEK OPERATORSKI To 2-letni, 4-semestralny kurs sztuki operatorskiej na poziomie podstawowym, średnim i zaawansowanym przygotowuje do dalszej kontynuacji studiów w zakresie sztuki operatorskiej lub samodzielnej pracy jako operator filmowy.

KIERUNEK POSTPRODUKCJA
Rekrutacja trwa do 30.09.2015
Rozpoczęcie Semestru: 03.10.2015

KIERUNEK POSTPRODUKCJATo 2-letni, 4-semestralny kurs montażu filmowego, efektów cyfrowych VFX, animacji 3D oraz postprodukcji obrazu. Kurs jest przeznaczony dla tych, którzy zaczynają pracę w postprodukcji filmowej, jak i dla tych, którzy chcą swoje umiejętności pogłębić na poziomie profesjonalnym.
Pierwszy semestr obejmuje naukę wspólną elementów języka filmowego, technologii obrazu i dźwięku, analizy filmowej, konstrukcji dzieła filmowego oraz podstaw wszystkich dziedzin postprodukcji obrazu w filmie.
W drugim semestrze zaczynają się praktyczne zajęcia specjalistyczne w danej specjalizacji. Drugi rok to doskonalenie w praktykowanych specjalizacjach.
SPECJALIZACJA VFX II ROK
UWAGA ! Prowadzimy również zapisy na Specjalizację VFX II Rok dla zaawansowanych.


UWAGA ! Prowadzimy również zapisy na Specjalizację VFX II Rok dla zaawansowanych.
 
PODYPLOMOWY KIERUNEK REŻYSERII
Rekrutacja trwa do 03.11.2015
Rozpoczęcie Semestru: 06.11.2015

PODYPLOMOWA REŻYSERIA to zaawansowany, roczny kurs polegający na indywidualnej pracy nad realizacją filmu w profesjonalnych warunkach, mistrzowskich konsultacjach z uznanymi autorytetami reżyserskimi oraz na obowiązkowej, indywidualnej praktyce w filmowych firmach produkcyjnych, stacjach TV.

PODYPLOMOWY KIERUNEK OPERATORSKI
Rekrutacja trwa do 10.11.2015
Rozpoczęcie Semestru: 13.11.2015

 PODYPLOMOWY OPERATORSKI to jedno semestralny kurs sztuki operatorskiej, przygotowujący na poziomie zaawansowanym do dalszej kontynuacji studiów filmowych lub też samodzielnej pracy operatorskiej.
Kurs przeznaczony jest dla absolwentów AMA oraz innych szkół: filmowych, artystycznych, plastycznych i fotograficznych. Wymagany średni stopień zaawansowania operatorskiego.
 
ZAAWANSOWANY KURS FILMOWY
Rekrutacja trwa do 19.11.2015
Rozpoczęcie Semestru: 21.11.2015
ZAAWANSOWANY KURS FILMOWY
Jest to kurs zaawansowanej nauki filmowania, obsługi współczesnych kamer cyfrowych na poziomie semi profi, oraz zagadnień języka filmowego, elementów reżyserii, inscenizacji filmowej oraz sztuki operatorskiej na poziomie zaawansowanym. Kurs przygotowuje do samodzielnych realizacji video, realizacji filmów okolicznościowych, zleceń o charakterze reklamowym i dokumentalnym, może także być podstawą do dalszek nauki w AMA lub innych szkołach filmowych
Kurs trwa 3 miesiące w formie 5 Zjazdów weekendowych po 2 dni i jest prowadzony przez wykładowców AMA FILM SCHOOL pracujących na co dzień w profesjonalnych telewizyjnych i filmowych produkcjach jako reżyserzy, realizatorzy Tv, operatorzy i montażyści.
Do dyspozycji kursantów są kamery video różnych systemów, oraz aparaty DSLR z wyposażeniem filmowym, statywy, rigi, slidery, stabilizatory, studio zdjęciowe oraz montażownia z Adobe Premiere i Final Cut.
KURS FILMOWY jest kontynuacją znanego już na rynku AMA DSLR SCHOOL.
 
Zapisy na kierunki trwają
sekretariat@akademiamultiart.pl
http://www.akadmiamultiart.pl


Akademia Multi Art – AMA FILM SCHOOL to prywatna, interdyscyplinarna szkoła filmowa stworzona przez praktyków i pasjonatów kina o międzynarodowym doświadczeniu z wpisem do Rejestru Szkół Artystycznych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Motto AMA to powołanie i zawód. Zdobycie praktycznych umiejętności i zrozumienie celu. To wszystko w nowoczesnych uwarunkowaniach, w technologiach przyszłości.
Absolwenci AMA FILM SCHOOL znaleźli pracę w zawodach filmowych, tworzą filmy i programy, pracują w studiach filmowych i stacjach Tv.
Zrealizowane w AMA FILM SCHOOL filmy pojawiają się na festiwlach, między innymi: Krakowski Festiwal Filmowy, Gdyński Festiwal Filmowy, Festiwal Debiutów Młodzi i Film w Koszalinie, OFF Camera, 24 HFF, Camerimage…
Założycielem szkoły jest Piotr Lenar – operator, producent filmowy i wykładowca z wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniem.

Zapisz się już dziś.
Rekrutacja trwa


czwartek, 17 września 2015, 17:35

Dołączył: piątek, 8 kwietnia 2016, 14:40
Posty: 2
Post Re: Nowe Terminy Rekrutacji Jesiennej do AMA
Czy w tym roku też będzie nowa rekrutacja do tej szkoły filmowej? Program nauczania wydaje się być bardzo ciekawy. Myślę że znajdzie się wielu chętnych do nauki szkole.


wtorek, 25 kwietnia 2017, 13:24
Zobacz profil
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL