Teraz jest środa, 11 grudnia 2019, 10:54

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 KONKURS - Radość Chwili 
Autor Wiadomość

Regulamin mowi, ze "Jedna osoba może nadesłać tylko jedną fotografię" oraz, ze: "Osoba jest rozumiana jako unikalny użytkownik zarejestrowany w serwisie SwiatObrazu.pl."

Ja np. jestem osoba, ktora zglosila kilka zdjec do konkursu w oparciu o unikalnych uzytkownikow zarejestrowanych w serwisie SwiatObrazu.pl korzystajac z tej wlasnie definicji regulaminowej.

Regulamin konkursu mowie tez: "Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 17 marca 2005 na stoisku serwisu SwiatObrazu.pl podczas odbywających się Targów FILM VIDEO FOTO 2005."

Niestety nie mowi nic o powiadomieniu uczestnikow w jakikolwiek sposob o tym rozstrzygnieciu w innej formie niz wyzej wymienione "..na stoisku serwisu ..."

Moze jednak obslugujacy technicznie ten konkurs pokusza sie o jakas krotka notke na stronie www?

piątek, 18 marca 2005, 07:39

Mam nadzieje ze lista osob -zwyciezcow znajdzie sie na stronie, podejrzewam ze 3/4 osob nie ma mozliwosci uczesticzenia w targach, a zatem apel i pytanie do technicznych obslugujacych konkurs, czy wyniki konkursu bedzie mozna podgladnac na stronie?, jezeli nie to w jaki inny sposob niz uczestictwo w targach mamy sie dowiedziec o wynikach?
Z gory dziekuje i pozdrawiam

piątek, 18 marca 2005, 10:37
No właśnie :!: Wszyscy mamy podobne odczucia i poglądy na temat info o zwycięscach.
Pozostaje tylko czekać na wyjaśnienie (i informację) kompetentnych w tym temacie osób :!:
Dodam iż wszyscy byli i są przekonani że dowiemy się o końcowym efekcie konkursu tutaj właśnie,zwłaszcza że tu wszystko się zaczęło i tu były zamieszczane zdjęcia więc jakże mogłoby być inaczej.
Pozdrawiam.

piątek, 18 marca 2005, 23:23

Post wyniki
witam
a wlasnie wczesniej czytalem ze to bedzie lsoowanie, wiec jak losowanie czy wybór jury ??? a czy beda faktycznie wyniki dopeiro w srode i czy beda na stronce czy ktos to napisze???

sobota, 19 marca 2005, 19:05
Mam tu fragment regulaminu:''4.4 Prace będą oceniane przez Jury w składzie określonym przez Organizatora.
4.5 Nagrodzone fotografie będą eksponowane na wystawie pokonkursowej na stoisku SwiatObrazu.pl podczas Targów Film Video Foto 2005 oraz na stronach serwisu.''
No to czekamy!!
A wybór przez jury (którego składu notabene nie znamy :? )
natomiast losowanko ma być -ale gadżetów.

sobota, 19 marca 2005, 21:34

spoko, Jury znane nie znane, ale bedzie, tylko niech wybieraja dobrze hehe, a na pewno tak zrobia ze bedzie dobrze. to w jaki sposob bedzie wystawa pokonkursowa na targach, to te fotki co sa wyslane beda tam pokazywane??? w jaki sposob to zrobia??? o takich parametrach co sa te zdjecia wyslane to jak oni zrobia fotki, beda rozsylac powiadomienia do uczestnikow zeby przyslali zrobione oryginaly, to ile te targi trwaja ???
dobra czekamy na wyniki sam jest ciekawy ogladnac jak to wypadnie , zreszta jak wszyscy :|

sobota, 19 marca 2005, 21:50
skoro 3 dni to Imprezowanie właśnie się kończy,teraz czas na wyniki.

sobota, 19 marca 2005, 22:46
ale ale. ja byłem dzisiaj na targach i nic tam nie było.nie było żadnej wystawy a dowiedziałem sie od dziewczyny która tam siedziała że wyniki mają być około środy bo jest tyle prac że jury nie wie które foty wybrać.a wyniki mają być w necie. i tyle...

sobota, 19 marca 2005, 23:20
a tak poza tematem to widziałem na targach główną nagrodę. I robi wrażenie. Powodzenia

sobota, 19 marca 2005, 23:29

no czytalem gdzies jakis tescik i napisali ze ma extra szklo i ze szklo od canona 300 D jest tysiac razy lepszy itd, no nie wiem jak faktycznie jest, ale na rysunkach tez robi wrazenie

sobota, 19 marca 2005, 23:59

jesli jest tak jak pisze martt to jest to niepowazne i wlasciwie w ten sposob organizator łamie regulamin konkursu bo sie zobowiazal regulaminem do czegos czego nie dopelnil. (klaus)

niedziela, 20 marca 2005, 04:58

ale co to ze widzial glowna nagrode? to przeciez mogla byc wystawiona jako produkt Olympusa, przeciez to targi fotograficzne

niedziela, 20 marca 2005, 10:04
martt,jak byłes to widziałes co tam sie wyprawia,tu ludzie tez powracali stamtąd i mają wrażenie ze niekompetentne osoby tam siedziały,o laskach to juz niemówmy bo takie to wystarczy ze maja ,,wygladać,,a nie rozum mieć ale faceci? :x
i co to za głupie gadki typu''bo jest tyle prac że jury nie wie które foty wybrać'' - czy tam są powazni czy już nie czy moze ich to przerosło???
My tu mamy blisko do siedziby więc się tam wkrótce wybierzemy 8)
Klaus,mam nadzieje że nie są niepoważni bo ok 1000 osób podpisało się swoim nazwiskiem i imieniem pod pracami a to już nie żarty!!!

niedziela, 20 marca 2005, 11:49
Administrator

Juz po powrocie z Targów odpowiem na powstale pytania i niejasnosci.

Przesunelismy ogloszenie wynikow wlasnie ze wzgledu na ilosc nadeslanych prac. W sklad Jury wchodza przedstawiciele Olympusa, Lexara i kilku innych sponsorow. Z zrozumialych przyczyn, zwlaszcza dla tych ktorzy byli na Targach wiadomo ze osoby te nie mogly zajac sie w tych dniach powaznym wyborem zwycieskich prac.

Wyniki oglosimy w piatek 25 marca. I nie ma obawy o regulamin, nic poza pozniejszym ogloszeniem sie nie zmienia.

SwiatObrazu.pl

niedziela, 20 marca 2005, 18:09
Taak .... I oprócz pewnej nieścisłości : 4.5 Nagrodzone fotografie będą eksponowane na wystawie pokonkursowej na stoisku SwiatObrazu.pl podczas Targów Film Video Foto 2005.... -to pkt 4.5 oczywiście Regulaminu.
Ale mam nabite 10 postów,których mogło nie być.
Pozdrawiam.

poniedziałek, 21 marca 2005, 00:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona