Teraz jest środa, 11 grudnia 2019, 10:14

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
 KONKURS - Radość Chwili 
Autor Wiadomość

A moze poprosimy szanowne JURY aby uzasadniło swój wybór? Nie widzę na zdjeciu zadnej radości chwili, ale przygladajac sie temu zdjeciu chyba najbardziej podobaja mi sie obłoki, a moze o to chodziło?

rzeczywiscie zdjecie mamy i dziecka z tych wszystkich jest najlepsze

A swoja drogą zapewne ogłoszenie wyników nastapiło tuz przed 24:00 :roll: lub już po tej godzinie w nowym dniu czyli 26.03.05, a nie jak było napisane 25.03.05

sobota, 26 marca 2005, 11:14

z teog co sie dzieje na forum to rzeczywiscie przydaloby sie jakies slowo na temat kazdego wybranego zdjecia...

sobota, 26 marca 2005, 11:49

Co do zdjęcia matki z dzieckiem (zapewne chodzi, o 3.miejsce) - mi się nie podoba, jak można, aż takie nieostre dziecko zrobić?! Taka głębia opstrości mi zdecydowaniue nie odpowiada, bo zdjęcie byłoby znacznie lepsze, gdyby na pierwszym planie była matka z dzieckiem, a nie jak jest obecnie.

A które zdjęcie wg was powinno wygrać?

sobota, 26 marca 2005, 12:55

Popularność zdjęcia mozna również sprawdzić po liczbie odsłon: pierwsze miejsce miało ich 113, drugie 98, a trzeczie 124 - jest to dość, zwłaszcza, ze niektóre zdjęcia miały nawet ok. 2500 odsłon !

sobota, 26 marca 2005, 13:09

Ale lipa. Tak wogóle to o czym mówi te zdjęcie bo nie mogę do tego dojść, no i ten centralny kadr.hehe.Nie ma to jak profesjonalne jury.buhahaaa

sobota, 26 marca 2005, 13:16

1 wygrana faktycznie po kilku piwach......szkoda słów!

sobota, 26 marca 2005, 14:40

"W tym konkursie każdy na starcie ma równe szanse - dajemy szerokie pole do popisu wyobraźni autorów. O zwycięstwie zadecydują w równym stopniu umiejętności techniczne, jak i kwestia ciekawego pomysłu na zdjęcie. Choć zwycięzca może być tylko jeden, dla wszystkich uczestników przewidujemy pewne formy promocji; przede wszystkim jednak liczy się fakt uczestnictwa w tej największej imprezie tego typu w polskim Internecie. Zapraszam wszystkich, aby spróbowali swoich sił w konkursie 'Radość Chwili'." - mówi Dominik Maciaszek, redaktor naczelny serwisu Swiatobrazu.pl.

Zastanawiam sie gdzie jest pomysł na zdjecie, które zajęło I miejsce oraz umiejętności techniczne?

To co ze facet stoi po kostki w wodzie?To co że jest ładne niebo?To ma być pomysł?

Rozumiem gdyby to było zdjecie które przedstawiało by jakieś przesłanie... Moze ktoś mi napisze? Moze ja nie wiem jakie to zdjecie miało nieść przesłanie...

sobota, 26 marca 2005, 15:21
No tak,oczywiście gratuluję zwycięscom :!: Skoro zostali wybrani należy im się.
Szczerze mówiąc tak byliśmy ciekawi jakie wyniki że ......
Pierwsze miejsce hmmm ...może chodzi o to że zatrzymuje na chwilę......?I jedyne ,które jakoś mi się podoba to to na II miejscu.Matka z noworodkiem...jak dla mnie taka foto to zbyt intymna osobista chwila by ją sprzedawać światu za grosze.Ale przecież były nadesłane foty naprawdę z adekwatnymi przesłaniami i ciekawymi pomysłami,co z nimi ? :roll: :x

sobota, 26 marca 2005, 15:46

no właśnie dołączam się do tych wpisów, i czekamy na wytłumaczenie, zawsze tak było i powinno dalej być , że na koniec Jury tłumaczy dlaczego to a nie inne....
Więc po swietach myślimy ze poczytamy co nei co, w sumie tak dla autora tego zdjęcia , spoko gratulacje że urzekło Jury i w sumie ktos tam napisał ze chmurki ładne, ale konkurs nie był na chmurki tylko na Radość chwili. Może i dla gościa to była Radość chwili, może on jakiś wczorajszy i przez to zero uśmiechu na twarzy, a wejście do takiej kałuży to tylko radość. a ze ktos napisał ze zrobić wg ilości oglądania danego zdjęcia to raczej nie, bo to każdy by siadł i klikał na swoje hehehe,i wtedy serwer z tą stronką juz całkiem by padł, i tak ledwo sie rusza szok, taka stronka i tak ledwo to działa non stop się wiesza. tyle mojego, czekamy na reszte wyników, a może faktycznie należałoby się jakie przeprosiny za to ze tak długo i późno się wszystko pojawiło i tym samym nie było żadnych sprostowań, tylko coś tam na Forum.
pozdrawiam, smacznego na swieta

sobota, 26 marca 2005, 16:52

ale ja nie mówiłem ,że powino wygrać to, które ma najwięcej odsłon

sobota, 26 marca 2005, 18:39

marcz: zauwaz jedno... niektore zdjecia maja duuuzo komentarzy bo byly o wiele wczesniej wstawione... zauwaz kiedy byly dodane zdjecia ktore wygraly (podowiedz: ostatnio :lol: )... moze szanowne jury bylo zmeczone targami ze obejrzeli kilkaset pierwszych zdjeci i nie chcialo im sie ogladac wszystkich... no ale kim my jestesmy zeby ich oceniac... mam nadzieje jak wiele osob na to ze umieszcza jakies dodatkowe informacje popierajace ich wybor... Pozdrawiam wszystkich

sobota, 26 marca 2005, 23:59

a przychylam sie do tego komentarza, tez tak moze byc....., zobaczymy jak z tego wybrną

niedziela, 27 marca 2005, 10:38

niedziela, 27 marca 2005, 10:45

Grzech pierworodny tego konkursu, to brak nazwisk jurorów w warunkach. Gdyby goście się ujawnili i musieli spojrzeć publiczności w oczy np. na targach... Ech... rozmarzyłem się.
Ale jeżeli mają cywilną odwagę i argumenty żeby obronić wybrane prace, zapraszamy. A może wybierał jeden koleś i dlatego to jest tajemnicą?

wtorek, 29 marca 2005, 23:02

.... może nie chodziło o to które zdjęcie jest najlepsze(przeciez nie zawsze o to chodzi w konkursach)( w zasadzie w żadnym o to nie chodzi) NAPEWNO CHODZIŁO O TO ŻEBY WZBUDZIĆ NASZE KONTROWERSJE ....
... a to cfaniaki te yury... podeszli nas ..... mieli inne intencje.... inne świerze spojżenie... to pewnie takie nawiązanie do powiedzenia Picassa" Kiedy bylem dzieckiem malowałem jak dorosły, kiedy dorosłem zacząłem malowac jak dziecko" .. a my malutcy żesmy sie nie poznali na sztuce :cry:

wtorek, 29 marca 2005, 23:30
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 68 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona