Teraz jest środa, 26 września 2018, 06:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 wyniki konkursu fotograficznego 
Autor Wiadomość

Post wyniki konkursu fotograficznego
Kiedy oglosicie na stronce roztrzygniecie konkursu fotograficznego "Radosc chwili"? Bo z tego co w regulaminie jest napisane to 17-ego marca bylo roztrzygniecie. Czyli juz wszystko wiadomo jak sie domyslam.. Prosze o odpowiedz. Pozdrawiam.

sobota, 19 marca 2005, 02:03
Post byłem na targach i wiem co z konkursem
witam. ta informacja dla wszystkich zainteresowanych wynikiem konkursu.Byłem na targach a bardzo miła i młoda Pani, która siedziała na stanowisku Świat Obrazu poinformowała mnie że wyniki konkursu będą dopiero koło środy bo podobno jest tyle prac że nie mogli sie uporać. no to tyle. Mam nadzieje że pomogłem. Pozdrawiam

sobota, 19 marca 2005, 13:17

Post konkurs "radosc chwili"
witam
ale jak to bedzie losowanie, czy wybor przez jury, bo wczesniej roznie czytalem ,moze ktos wie cos na ten temat :(

sobota, 19 marca 2005, 18:27
To jest konkurs fotograficzny a nie audiotele. Bedzie jury, przeczytaj regulamin.

sobota, 19 marca 2005, 22:56

niedziela, 20 marca 2005, 00:02
Pozostaje jeszcze tylko kwestia szacunku do człowieka-jeśli organizatorów to przerosło a rozstrzygnięcie miało nastąpić 17-tego-należałoby poinformować na stronie wszystkich zainteresowanych a jest ich niebagatelna ilość -o zmianie terminu rozstrzygnięcia czyż nie? :?:
Jesteśmy nieco zkonsternowani ponieważ jeszcze czegoś takiego nie spotkaliśmy.
I nie chodzi tu o nagrodę ale o zwyczajną najnormalniejszą informację na temat ,który nas dotyczy.A skoro wszyscy uczestnicy zastosowali się do Regulaminu to Organizatorów również to dotyczy,to działa w dwie strony.
I sorry ale naprawdę nie interesuje mnie co mówi ,,miła młoda pani,,...to jak z piosenki,,tamten powiedział że on powiedział że ktoś tam powiedział...,,wiecie o co chodzi :wink:

niedziela, 20 marca 2005, 16:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]