Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 06:48

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
 Wyniki 
Autor Wiadomość
Post Wyniki
Proszę o informację gdzie znajdują się zamieszczeni zwycięscy Konkursu,,Radość chwili,, bo w żaden możliwy a nawet niemożliwy sposób tego nie widzę! :idea:

piątek, 25 marca 2005, 17:19
mnie to również interesuje dlaczego nie ma jeszcze zamieszczonych wyników a jest już 25 marca. Niech ktos prosze da informację o której godzinie one będą.pozdrawiam

piątek, 25 marca 2005, 17:39

Proszę o informację gdzie znajdują się zamieszczeni zwycięscy Konkursu,,Radość chwili,, bo w żaden możliwy a nawet niemożliwy sposób tego nie widzę! :idea:

Do was to trzeba mieć siłę, jak będą wyniki to napewno je zobaczysz! Skoro na pierwszej, tytułowej, głównej stronie nie ma śladu o tym, to znaczy co? Że jeszcze ich nie ogłoszono!! Pomyśl zanim napiszesz, bo to nie boli.

A co do kolegi, to niech się tak nie napala, bo jak ma wygrać to wygra i nie pomoze mu to, że teraz będzie 10 godzin przed kompem siedział i sprawdzał czy już są wyniki. Kubełek zimnej wody by się przydał dla wszystkich.

piątek, 25 marca 2005, 17:50
Maleństwo,nie pouczaj.Nie chodzi o wygraną przecież ale o wywiązywanie się organizatorów choćby z Regulaminu (zczego my musieliśmy więc niby dlaczego druga a właściwie pierwsza strona nie musi?)Nie dość ze wcześniej były problemy i nas -których to dotyczy nie poinformowano o zmianach-teraz czeka się i wcale nie wiadomo czy i ten termin nie będzie zmieniony( :?: )Dla kogoś wynik będzie RADOŚCIĄ CHWILI...tylko oczekiwanie nie wiem czy współmierne :wink:
A kubełek zimnej wody i tak będzie niebawem w lany poniedziałek :twisted: :lol:

piątek, 25 marca 2005, 18:06

Nie chodzi o wygraną przecież ale o wywiązywanie się organizatorów choćby z Regulaminu (zczego my musieliśmy więc niby dlaczego druga a właściwie pierwsza strona nie musi?)Nie dość ze wcześniej były problemy i nas -których to dotyczy nie poinformowano o zmianach-teraz czeka się i wcale nie wiadomo czy i ten termin nie będzie zmieniony( :?: )Dla kogoś wynik będzie RADOŚCIĄ CHWILI...tylko oczekiwanie nie wiem czy współmierne

Zgadzam się w 100% - regulamin jest regulamine. Ale nijak to się ma do mojego postu. Przeczytaj ze zrozumieniem, bo odpowiedziałaś nie na temat. Poddałem wątpliwości Twoje logiczne myślenie, bo przeciez (powtórze) jak będą wyniki to napewno się o tym odrazu dowiesz wchodząc na stronę swiatobrazu.pl więc twój post o tym gdzie możesz znaleźć wyniki był delikatnie mówiąc durny.

piątek, 25 marca 2005, 19:26
No Maleństwo ze Sławna,gdzie masz te wyniki?jeszcze kilkanaście min.i termin przepadł a jak przepadł to weżmiemy regul i.......ale to już po świętach kurcze.... :evil:

sobota, 26 marca 2005, 00:55
Administrator

http://www.swiatobrazu.pl/index.php?s=11517

SwiatObrazu.pl

sobota, 26 marca 2005, 03:35

no dobra 4 miejsca wypisane, a w regulaminie pisze ze wiecej jakis tam wazniejszych,i co nie ma opisanego zadnego wiecej. A w sumie z tymi wynikami, to przegiecie troche, no ale pewnie ich ten konkurs przerósł. Przynajmniej do 20 miejsca powinny byc podane wyniki. Gratuluje tym którzy cos wygrali, miłej zabawy i wesołych świat.

sobota, 26 marca 2005, 09:10

no rzeczywiscie... caly kokurs przebiegal inaczej niz to bylo zamierzone... ale coz my na to poradzimy:) moze tak pomiedzy nami zrobimy swoj konkurs... na prace ktore wg WAS powinny wygrac:) no i czekam na komentarze na temat prac ktore wygraly...
Pozdrawiam i zycze powodzenia w nastepnych konkursach

sobota, 26 marca 2005, 10:23

Witam pierwsze zdjecie pozostawiam bez komentarza...?!!!!!!!! :oops: najbardziej podoba mi sie zdjecie mamy i dziecka... :P to własnie to zdjecie powinno wygrać :!:

sobota, 26 marca 2005, 11:05

tez jestem ciekaw reakcji autora najlepszego zdjecia...

sobota, 26 marca 2005, 11:50

pierwsze miejsce to moim zdaniem skandal, nie podoba mi sie (moze sie nie znam) za to trzecie powinno byc pierwsze, bo tam jest rzeczywiscie cudowna radosc ... to tyle

sobota, 26 marca 2005, 12:37

Co do zdjęcia matki z dzieckiem (3. miejsce) - mi się nie podoba, jak można, aż takie nieostre dziecko zrobić?! Taka głębia opstrości mi zdecydowaniue nie odpowiada, bo zdjęcie byłoby znacznie lepsze, gdyby na pierwszym planie była matka z dzieckiem, a nie jak jest obecnie.

sobota, 26 marca 2005, 13:01

Może trzecie miejsce (zdjęcie) jest rzeczywiście niezłe, za to napewno nie odkrywcze.
Zdjęcia dzieci są zbyt proste, gdyż w oczywisty sposób wnoszą ze sobą radość chwil (zwłaszcza noworotków).

Pierwsze miejsce powinno krzyczeć: "To jest właśnie Radość Chwili !!!!"
To przesłanie powinnien zauważyć każdy, nawet osoba która nie zna tematu.
Co z tym wspólnego ma facet w bajorku? Niewiem. Radości nie widać tam nawet jak się dokładnie przyjżeć!

To zdjęcie, a raczej miejsce, które zajęło, to CALKOWITA PORAŻKA !!!!!

Resztę wyróżnionych zdjęć wolę przemilczeć.

Ten KONKURS to PORAŻKA!!!

Gratuluję organizatorom oraz oczywiście Jury !! :twisted:

sobota, 26 marca 2005, 13:11

Podobać sie nie musi Stając w obronie tego zdjęcia chciałem zauważyć ze jest pokazana radość matki dlatego głębia mi tu jest na miejscu.

sobota, 26 marca 2005, 13:24
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona