Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 09:07

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Studio marzeń dla fotografa - wasze opinie 
Autor Wiadomość

Post Studio marzeń dla fotografa - wasze opinie
Witajcie,

W najbliższych miesiącach będę otwierał małe studio fotograficzne. Chcąc wszystko zrobić poprawnie proszę Was o poradę:
jak powinno wyglądać i co powinno zawierać idealne studio zdjęciowe.
Chcę w 100% nastawić się na potrzeby doświadczonych fotografów tak, aby każdy kto pojawi się w moim studiu był zadowolony.

Na chwilę obecną dysponuję lokalem w starej kamienicy w centrum dużego miasta o pow. 160 m. Na początek chcę zagospodarować 2 pomieszczenia o łącznej powierzchni ok. 50 mkw na to studio. Ze sprzętu którym jak na razie dysponuję to 2 x Quantuum 300, softy 30x120, Canon 550 D, blenda, kilka teł. Zostać przy Quantuumach czy może kupić coś z wyższej półki? Bowens? Elfo? Inne propozycje?

Szukam wszystkich sugestii: Wasze doświadczenia jeżeli chodzi o kolor ścian (różne są opinie: czarne, szare, białe ale nie ma jednoznacznej przewagi), typ podłogi i jej kolor. Czy inwestować w sufitowy system zawieszenia? Mała lodówka z napojami i ekspres do kawy?
Ze swojego doświadczenia już mniej więcej wiem jakie są moje preferencje. Teraz generalnie chciałbym wiedzieć w jakich warunkach najlepiej Wam się pracuje. ;)

Pozdrawiam,

niedziela, 6 marca 2011, 16:53
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]