Teraz jest wtorek, 13 listopada 2018, 03:06

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Czy Panasonic Lumix DMC to dobry wybór? 
Autor Wiadomość

Post Czy Panasonic Lumix DMC to dobry wybór?
Jestem w trakcie poszukiwania odpowiedniego aparatu fotograficznego. Nie jestem fanem fotografii i aparat służy mi jedynie do uwieczniania miłych chwil. W kilku sklepach, w których oglądałam aparaty sprzedawcy doradzali mi modele panasonic lumix DMC - FS11 lub panasonic lumix DMC - FS16... Nie widzę w nich dla mnie znaczącej różnicy... Zawsze wydawało mi się, że Sony, Canon albo Nikon to marki zaufane, ale podobno kompakty robią kiepskie... Jakie jest wasze zdanie, bo zapewne jesteście dużo lepiej zorientowani :)

piątek, 6 maja 2011, 10:49

Post Re: Czy Panasonic Lumix DMC to dobry wybór?
Zdecydowanie nie zgodzę się z Tobą. Aparaty kompaktowe Canona czy Olympusa według mnie są zdecydowanie lepsze od Panasonica. Jeżeli miał bym wybierać aparat, z tych które ty podałeś wybrał bym Aparat Panasonic Lumix DMC-FS11. Do twoich potrzeb w zupełności ten kompakt wystarczy. Jeżeli nie zajmujesz się fotografią, jesteś amatorem i twoje zdjęcia ograniczają się tylko do typu zdjęć na urodzinach i imprezach okolicznościowych, nie przepłacaj i kup sobie kompakt z dość dużą ilością Mpx odpowiednim zoomem optycznym i to ci wystarczy.

piątek, 6 maja 2011, 11:29
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]