Teraz jest poniedziałek, 19 listopada 2018, 09:26

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Jeśli nie Nikon D7000, to co innego w tym czasie? 
Autor Wiadomość

Post Jeśli nie Nikon D7000, to co innego w tym czasie?
Witam, chciałem zasięgnąć informacji bardziej zorientowanych Forumowiczów w sprawie zakupu aparatu.
Dotychczas użytkowałem Nikona D700, lecz chciałbym aby nowy aparat poza zdjęciami miał możliwość nagrywania filmów Full HD. Mocno zastanawiam się nad Nikonem D7000, ale jestem otwarty także na inne modele - także Canona. Na pełnej klatce aż tak bardzo mi nie zależy a mogę przeznaczyć na Body tak około 3500zł.
Dużo czytam wątków i opinii na temat różnych aparatów i jak to zwykle bywa im więcej czytam, tym większy mętlik w głowie. Z zakupem mogę poczekać do końca kwietnia i dlatego podpowiedzcie mi proszę czy nie słyszeliście może o jakiś nowinkach, które szykują się w świecie foto na wiosnę 2013r na które warto by poczekać?
Na szklarnię mam osobny budżet i bez znaczenia w tym momencie - czy Nikon czy Canon. Canonem 600D bawiłem się przez chwilę w jednym z marketów i (pewnie to wina dotychczasowej pracy z D700) wydał mi się zbyt "słaby" do reportażu (a może się mylę).
Ten sam wątek umieściłem również na innym forum dlatego jeśli ktoś z Was wpadnie na niego to proszę o uprzejme przemilczenie, ponieważ uważam że na różnych forach różni spece siedzą.
Podsumowując: D7000 kupować czy może coś nowego szykuje się na wiosnę?

środa, 16 stycznia 2013, 10:42
Post Re: Jeśli nie Nikon D7000, to co innego w tym czasie?
kazdy kto ma choc troche wiedzy praktycznej bedzie radzil abo 5 d mII albo mIII a jesli nie pelna klatka lub mniejszy budzet ( pisales o 3,5 tys) to sony a 65. w zadnym innym aparacie w tej cenie nie masz tylu funkcji i takiej jakosci obrazu przy filmie.

sobota, 26 stycznia 2013, 17:30

Post Re: Jeśli nie Nikon D7000, to co innego w tym czasie?
a ty zachwalasz juz kolejny raz sony tak samo jak ci od 5d

wtorek, 29 stycznia 2013, 23:38
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]