Teraz jest sobota, 23 lutego 2019, 17:16

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Telefony wyprą aparaty? 
Autor Wiadomość

Post Telefony wyprą aparaty?
Czy telefony komórkowe zupełnie wyprą aparaty cyfrowe w aspekcie robienia zdjęć? Ja obstawiam, że tak się stanie i jest to tylko kwestia niezbyt długiego okresu czasu. ps. moim ulubieńcem jest Samsung GT-i9000 i złych zdjęć nie robi... za kilkanaście lat takie modele nas zdominują

czwartek, 21 kwietnia 2011, 13:23

Post Re: Telefony wyprą aparaty?
Masz rację, przenieś sie na forum komórek i daj nam ginąć w spokoju :lol:

piątek, 22 kwietnia 2011, 13:31

Nie wydaje mi się że telefony komórkowe wyposażone w aparaty cyfrowe obecnie nawet 12 Mpx zniszczą tak piękną i bardzo tradycyjną sztukę fotografowania tradycyjnym aparatem cyfrowym, bądź analogowym. Przypomnę wam, że gdy wchodziły aparaty cyfrowe na rynek, również bano się o to że "zniszczą" one aparaty tradycyjne. W pewnym stopniu to się udało, to wszystko polega na tym że, gdy wchodzi nowa technologia to każdy chcę ją mieć każdy chce ją wypróbować. Telefony komórkowe nie są wstanie zapewnić takich wrażeń jakie odczuwa osoba fotografująca plener swoją ukochaną lustrzanką :) Aparaty stają się co raz bardziej funkcjonalne, ale ja osobiście uważam że są to funkcje przydatne nadające się na każdą okazję, np. jesteśmy na zakupach i nagle coś nas zaciekawiło i szybko robimy zdjęcie aparatem w telefonie komórkowym. Ale czy napewno podczas fotografowania ukochanej nam osoby, portretu, czy też pleneru będziemy zadowoleni wykonując zdjęcia aparatem z telefonu ? Nie wydaje mi się. Jeżeli już nastąpi wyparcie z rynku aparatów "tradycyjnych" to zawsze zostanie grupa społeczna, grupa pasjonatów którzy będą zdjęcia wykonywać w sposób który obecnie kochamy :)

wtorek, 26 kwietnia 2011, 11:15

Też nie sądzę, aby telefony komórkowe wyparły tak popularne urządzenie jak aparat cyfrowy. Telefon jest tak mały, że raczej nie ma opcji wciśnięcia w niego porządnej optyki. Chociażby dla tego aparat zawsze będzie robił lepsze zdjęcia.

środa, 11 kwietnia 2012, 09:27

Myślę, że skoro można mieć aparat wielkości komórki, a dużo, dużo lepszej jakości, to nigdy nie dojdzie do tego, aby komórka wyparła aparat. I bardzo dobrze! pozdr,

J.K.

wtorek, 17 kwietnia 2012, 11:46

aparaty fotograficzne cyfrowe to jedno, lustrzanki to drugie, a aparaty w telefonach komórkowych to już trzeci wariant. myślę, że skoro technika idzie do przodu w kwestii telefonów, to tak samo da radę przysieszyć w temacie aparatów fotograficznych. Zresztą szczerze watpie, żeby kiedykolwiek aparaty
w telefonach wyparły te „normalne” sprzęty ;)

czwartek, 10 maja 2012, 09:33

Moim zdaniem telefony nigdy nie wyprą aparatów. Chodzi tutaj nie tylko o ich zdecydowanie wyższą,lepszą jakość,ale także i wygląd wizualny. Aparaty są ładne,natomiast z telefonami różnie bywa i chyba nigdy nie będzie takiego urządzenia "wszystko w jednym",które połączy cechy dobrego aparatu oraz telefonu.

wtorek, 15 maja 2012, 18:45

Dokładnie aparat a telefon to dwa różne urządzenia. Nie wyobrażam sobie aby kiedyś moja fotografia ślubna była zrobiona telefonem :D

wtorek, 17 lipca 2012, 17:46

Według mnie nigdy nie wyprą - chyba że będą wielkie jak stacjonarne te komórki.

wtorek, 28 sierpnia 2012, 21:23

według mnie też nie wyprą bo hobbyści i tak kupią normalny aparat

czwartek, 13 września 2012, 10:04

Chociaż dla zwyklego człowieka mogą być wystarczające aparaty w telefonach.

poniedziałek, 17 września 2012, 10:42

Do fejsika i sweet foci na nk to telefon wystarczy. Sam mam htc desire, który ma 8M i robi bardzo fajne zdjęcia i filmy HD, może nie ma takiej dobrej stabilizacji obrazu przy kręceniu jak nowe Cyber-shoty Sony, ale do takich drobnic wystarcza.

wtorek, 18 września 2012, 11:08

Nie ma szans by wyparły lustrzanki, ale sama zastanawiam się czy tak na ad hoc, żeby mieć zawsze przy sobie, kupić telefon robiący dobre zdjęcia czy jakiegoś małego kompakta

czwartek, 27 września 2012, 18:30

No tak, ale jakoś nie widziałem jeszcze telefonu, który ma aparat z funkcją np kreatywną (co prawda można np z androida ściągnąć toy camera, jak jest OS A) albo z funkcją panoramy, telefon ma przede wszystkim być telefonem.

czwartek, 27 września 2012, 22:00

Telefony wyprą zapewne małe tanie "małpki". Natomiast z cała pewnością rynek nawet średnich kompaktów przetrwa. po prostu nie da się przeskoczyć fizyki i zrobić malutkiego super obiektywu - to nigdy nie będzie ta jakość - choć film z przyjęcia u cioci da się zrobić.

poniedziałek, 1 października 2012, 09:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona