Teraz jest środa, 21 listopada 2018, 18:22

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Wymiana Sony alfa 100 na używaną lustrzankę do 1500zł 
Autor Wiadomość

Post Wymiana Sony alfa 100 na używaną lustrzankę do 1500zł
Witam Serdecznie,

Sprzedaję właśnie swoją wysłużoną Sony Alfę 100 i chciałbym kupić coś trochę lepszego icon_smile.gif Budżet jaki mogę przeznaczyć to 1500zł (najlepiej jak bym w tej cenie znalazł coś z kitem, ale jeśli nie to trudno).
Problem jest taki, że trochę wypadłem z obiegu i przeglądanie for nie bardzo rozjaśniło mi mój dylemat.
Na samym początku chciałem kupić Nikona D90 (ale to niestety dziadek:) ), potem zacząłem się rozglądać za nikonami d300, zastanawiam się czy nie próbować wyhaczyć D7000 w dobrej cenie. Myślałem też o Pentax-ie K-5 bo widziałem ofertę za 1600zł z gripem i kitem, ale jest ich bardzo mało na znanym portalu aukcyjnym więc boję się, że może to być wersja bardzo wyeksploatowana. Na Canonach nie znam się w ogóle i tutaj prosiłbym was o jakąś propozycję (może EOS 50d?).

Aparat będzie używany do zdjęć krajobrazów, rodzinnych, sportowych (uprawiam kolarstwo amatorsko i żona poluje na mnie na trasie icon_wink.gif ), astrofotografii.
Zależy mi bardzo na ergonomii, chciałbym aby aparat posiadał dwa pokrętła. Wolałbym uniknąć kupowania Nikona D3100 albo D5000 mimo, że są nowsze technologicznie od moich propozycji, to jednak wszystkie ustawienia trzeba wyklikać w menu co mnie trochę irytuje icon_smile.gif

Obiektywy będą dokupowane z czasem.

sobota, 19 września 2015, 11:20
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]