Teraz jest piątek, 21 września 2018, 21:51

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Canon A60... 
Autor Wiadomość
Post Canon A60...
Chciałbym kupić aparat cyfrowy do 1000 zł. Pozytywne opninie doprowadzają do aparatu Canon A 60. Mam pytanie co do tego aparatu jakiej wielkości zdjęcia,odbitke można wydrukować w fotolabie na standartowym papierze fotograficznym takim jak zdjęcia z aparatu analogowego. Chciałbym również zasięgnąć rady czy pozostać przy A 60 czy wybrać jakiś inny aparat w tej cenie....

pozdrawiam

czwartek, 15 kwietnia 2004, 12:39

jak nie potrzebujesz manuala to wybierz inny, jak potrzebujesz manuala to bierz a60, albo dozbieraj do c4000.

czwartek, 15 kwietnia 2004, 13:14
a czy byś mógł coś konkretniej napisać...

Nie będe zakładał nowego tematu aby rozwinąć Twoją wypowiedź...jak byś mógł coś więcej napisać to bardzo bym był wdzięczny...

pozdrawiam

czwartek, 15 kwietnia 2004, 15:09
a czy byś mógł coś konkretniej napisać...

Jestem początkujący....Nie będe zakładał nowego tematu aby rozwinąć Twoją wypowiedź...jak byś mógł coś więcej napisać to bardzo bym był wdzięczny...

pozdrawiam

czwartek, 15 kwietnia 2004, 15:09

Chodziło zapewne o to, że możesz kupić dobry automat o wiekszej matrycy, jeżeli tryb manualny nie jest dla Ciebie zbyt istotny.

A60 ostatnio oscylował w okolicach 800-900 złotych - to dobra cena za sprawdzony aparat o sporych możliwościach (i niestety małej już jak na obecne standardy matrycy, która jednak powinna wystarczyć Ci do fotek 15x10cm). Jeżeli chcesz mieć tryb manualny, nic lepszego w tych okolicach nie dostaniesz. Następny jest już zdecydowanie ciekawszy Olympus C-4000, który po ostatniej obniżce kosztował 1200 złotych (cena producenta). Aparat juz wprawdzie niezbyt nowy, ale zbierał swego czasu bardzo pochlebne opinie a jakość zdjęć ma bardzo dobrą, pozwala na wiele; niestety po wspomnianej przecenie został bardzo szybko wykupiony, coraz trudniej go kupić.

Pozdrawiam.

czwartek, 15 kwietnia 2004, 15:35
Ustawiania manualne w sumie by były przeze mnie bardzo rzadko stosowane bo mam kamerke i kameruje tylko na u.autoamtycznych bo manualne trudno mi zrozumieć nie wiem jakie są prawidłowe;)

A jakaś inna propozycja warta polecenia do 1000 zł jeśli Canon A60 to głównie dla bogatych u.manualnych lecz Minolta trudna do zdoycnia i nie nowa...

pozdrawiam

czwartek, 15 kwietnia 2004, 15:49

Za 1000zł można kupić Olka C-350. Wyśmienity automat, moim zdaniem najlepszy w swoim klasie. Zajrzyj na http://www.-.prv.pl.

czwartek, 15 kwietnia 2004, 17:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]