Teraz jest środa, 20 lutego 2019, 18:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 Który aparat robi najszybsze zdjęcia. Co wybtać doradźcie/ 
Autor Wiadomość
no to albo szybkośc i jakość albo moze jakis c350, c4000 juz za 1199 ale nie jest szybki (jest raczej wolny),
na pewno za 1000 zł nie znajdziesz najszybszego (z1 tez nie kupisz :lol: )

wtorek, 27 kwietnia 2004, 21:39
Moderator

no to albo szybkośc i jakość albo moze jakis, c4000

Tutaj sugerujesz, że C-4000 robi gorsze zdjęcia niż A80... Czy tak jest w istocie? Chyba nie.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 21:53
czytaj uważniej - napisałem "szybkośc albo jakość" - a potem napisałem ze c4000 jest wolny
dedukując mozna chyba dośc do wniosku ze jakosc to c4000 szybkośc to a80
ale nie o to mi chodziło
ploecałem a80 bo uważam ze to bardzo dobry sprzet (jak dla mnie i dla moich potrzeb o niebo lepszy od z1 - wybacz) sam o mały włos a byłbym włascicielem a80
jest szybszy - bo nowszy - więc polecałem a80 (troche droższy) moze więc a70/75
kollega zakładając topic juz okreslił wymagania: 3mln, zoom 3x, więc serai a canona spełnia te kryteria, moze jeszcze automa t c350 - ma dobre recenzje
pozdrawiam
faktem niestety!! jest ze większość dyskusji na tym forum konczy sie na porównanaich typo z1 reszta swiata :cry:

wtorek, 27 kwietnia 2004, 22:04

no ale może zaczniecie podawac jakieś konkretne modele "szybkich"aparatów (ale nie minolt) czy olympus 350 jest szybki??

wtorek, 27 kwietnia 2004, 22:05
skonkretyzuj : szybki spust migawki czy szybki start aparatu?

wtorek, 27 kwietnia 2004, 22:08
Moderator

czytaj uważniej - napisałem "szybkośc albo jakość" - a potem napisałem ze c4000 jest wolny

Nie napisałeś tak, tylko tak jak ja zaznaczyłem... Wystarczy spojrzeć na Twoją wypowiedź na górze :) Ale to nie ważne, bo już wyjaśniłeś o co chodziło dokładnie.

I sądzę, że nie ma sensu pisać gregmenowi o szybkości aparatów, bo on się o to pyta już od 2 tygodni prawie i na nic się nie może zdecydować. A najlepsze jest to, że mu się nie chce pójść do sklepu i zobaczyć kilka aparatów, w celu przetestowania ich osobiście. Bo co z tego, że ktoś mu powie: "tak C-350 jest szybki, bierz", a później się jednak okaże, iż jest wolny...

wtorek, 27 kwietnia 2004, 22:15

WRESZCIE. Piotrt dziękuję wreszcie jakaś normalna odpowiedź, przytoczenie konkretnych modeli aparatów, proste wytłumaczenie wad i zalet, a dla takiej zielonej osoby jak ja to strzała w dziesiątkę. Masz ogromną rację, bo ja jestem tu nowy, ale jestem w szoku że o cokolwiek zapytać to i tak temat musi krązyc wokół z1 albo z2, Ci ludzie robią ogromną anty reklame minolcie, przeciez po ich samozapatrzeniu w siebie (ravw i .....) można by powiedzieć że aparaty Z... sa nie tylko awaryjne ale rzucają na psychike wlascicieli tychże aparatów, no bo sakoro zaczynam wątek i prosze o nie pisanie o minolcie a od razu wyskakuja goście od minolty i pisza o sobie i moinolcie, to pytanie o co im chodzi??????????

wtorek, 27 kwietnia 2004, 22:19

Nie uogólniaj, ci ludzie są po prostu bardzo zadowoleni ze swoich aparatów i chcą się tą radością podzielić z innymi :D To w końcu ludzka rzecz........cieszyć się :lol:
W obawie przed potępieniem przez gregmena nie powiem, że mam A1 :wink:

wtorek, 27 kwietnia 2004, 22:27
WRESZCIE. Piotrt dziękuję wreszcie jakaś normalna odpowiedź, przytoczenie konkretnych modeli aparatów, proste wytłumaczenie wad i zalet, a dla takiej zielonej osoby jak ja to strzała w dziesiątkę. Masz ogromną rację, bo ja jestem tu nowy, ale jestem w szoku że o cokolwiek zapytać to i tak temat musi krązyc wokół z1 albo z2, Ci ludzie robią ogromną anty reklame minolcie, przeciez po ich samozapatrzeniu w siebie (ravw i .....) można by powiedzieć że aparaty Z... sa nie tylko awaryjne ale rzucają na psychike wlascicieli tychże aparatów, no bo sakoro zaczynam wątek i prosze o nie pisanie o minolcie a od razu wyskakuja goście od minolty i pisza o sobie i moinolcie, to pytanie o co im chodzi??????????

O to że Z1 i Z2 jest the best!!!
Miłośnik konfitur.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 22:31

wtorek, 27 kwietnia 2004, 23:04

Sorry, to byłem ja, cos mnie wyrzuciło. Chodziło mi o to, że A80 nie jest taki szybki, ale wypowiedź się zdezaktualizowała ... Teraz nadrobię braki i sobie poczytam. Poz.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 23:08
Moderator

O to że Z1 i Z2 jest the best!!!
Miłośnik konfitur.

Co prawda, to prawda. Oto pierwsze przykazanie forum Świat Obrazu :D

wtorek, 27 kwietnia 2004, 23:11

Gregmen - co by nie mówić, też się starałem podsunąć Ci kilka propozycji (w poprzednim wątku), włącznie z informacją dotycząca parametrów - jednak ignorujesz część postów (zdaję sobie sprawę, że pyskówka z Vendeurem potrafi wciągnąć). Nie chcę się już powtarzać. Obejrzyj proponowane aparaty w sklepie (a jednak się powtarzam).

Pozdrawiam.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 23:32
jesli chodzi o szybkośc to chyba zależy od indywidualnych potrzeb przyszłego własciciela - ale zgadzam sie ze im szybszy tym lepszy
sam posiadam c4000 który gigantem w tej mierze nie jest, ale jest (jak dla moich potrzeb) wystarczający
dla kogos kto potrzebuje szybkiego aparatu (trudno mnie jednak przekonać zeby to była cecha nadrzedna - no chyba ze ktos zawodowo para się fotografią reporterską - gdzie to moze byc istotne) - poradziłbym pójść gdzies do sklepu i sprawdzić i przymierzyć aparat (w dobrych sklepach nie powinno być z tym problemu, a i doradzić moze im sie uda (choć w tej mierze w moim miescie sprzedawcy w sklepach - oprócz jednego-dwóch) mieli problem)

wtorek, 27 kwietnia 2004, 23:35

W Trójmieście jest podobnie. :( Warto mieć jakiś zaprzyjaźniony dobry sklep, ale trzeba nad tym popracować... Najlepiej coś kupić.

Myślę, że Gregmen ma już całkiem pokaźną pulę aparatów do ewentualnego przejrzenia... Jeżeli będzie chciał.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 23:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona