Teraz jest czwartek, 15 listopada 2018, 23:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Olympus A80 czy C740 ? A może coś innego ? 
Autor Wiadomość
Post Olympus A80 czy C740 ? A może coś innego ?
Witam,

Przyznam, że miałem sprecyzowany plan zakupu ale po przekopaniu się przez forum, mam teraz tylko niezły mętlik :)

Chciałbym zakupić aparat który robi bardzo dobre zdjęcia w trybie auto. Z zoomem min. x3. Będzie to aparat którym głownie moja żona będzie obfotografowywać naszą córeczke, ale w związku z tym, że szwendam się tu i ówdzie też chciałbym popstrykac jakieś widoczki czy wieczorny imprezki bez zbytniego kombinowania. Mogłyby być także ręczne ustawienia (wiadomo, że po jakimś czasie człowiek zaczyna kombinować) ale w sumie najważniejsza jest jakość zdjęć z automatu bo głównym użytkownikiem będzie żona. Całość (aparat, karta 256, akumulatorki) chciałbym zmieścić do 2000 zeta.
Na liście po wielu przemyśleniach zostały mi:
Canon A80
Olympus C740 lub c750 (ten jest droższy więc najwyżej dopłace o ile warto w stosunku do możliwości)

Być może powyższe aparaty to pomyłka w stosunku do moich oczekiwań, stąd więc moja prośba o pomoc. Może możecie zaproponować inne aparaty, które spełniają powyższe wymagania a mieszczą się w przedziale cenowym.

poniedziałek, 10 maja 2004, 05:28

Z tego co piszesz, bardziej odpowiadający Ci jest A80 (z zastosowań nie wynika potrzeba używania zooma). Ja jednak nie uważam tego aparatu za rewelację. Dzisiaj wracając z pracy bawiłem się chwilkę Olympusem C-50 i myślę, że warto zainteresować się tym modelem. 5MP, metalowa, mocna obudowa, kompaktowe wymiary i dość dobre zdjęcia. Kiedyś widziałem za 1500zł na Allegro, nie wiem po ile teraz chodzi.

poniedziałek, 10 maja 2004, 17:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]