Teraz jest niedziela, 21 października 2018, 21:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Minolta s414 czy Canon A75? 
Autor Wiadomość
Post Minolta s414 czy Canon A75?
Zastanawiam się nad tymi aparatami wchodził jeszcze w grę Olympus C-4000 ale nie mam do niego przekonania no i jest już jakby niepatrzeć starszym modelem... głównie interesuje mnie robienie dobrych jakościowo zdjęć ale większym zoomem też bym nie pogardził;)

Pozdrawiam

Wiz

środa, 26 maja 2004, 19:13

Post re
minoltę od razu sobie odpuść, bo jest najsłabsza z wymienionych. Mimo to,że c-4000 to najstarszy model, to jest w tej kategorii cenowej najlepszy, bo jest z wyższej klasy jakościowej a ze wzgędu na wiek znalazł się w niższej kategorii cenowej. Zależy też do czego będzie Ci potrzebny ten aparat. Ja sam brałbym c-4000.

środa, 26 maja 2004, 20:42

Jeśli chodzi o jakość zdjęc zdecydowanie in plus wybija się C-4000. Mimo że starszy, to jednak ze sporo wyższej półki. A S414 czy A75 to kwestia gustu i konkretnych wymagań.

środa, 26 maja 2004, 20:51
Post thx
THX za podpowiedź... a gdybyś mógł mi polecić coś innego w tej kagtegori cenowej to co to byłby za aparat? potrzebuję go do robienia dobrych zdjęć na swój własny użytek, chcem również pobawić się i wyjść z nim w plener...;)

środa, 26 maja 2004, 20:55
Post ale czy warto?
ale czy warto inwestować w trochę już starszy sprzęt? chodzi mi oczywiście o C-4000

Pozdrawiam

wiz

środa, 26 maja 2004, 20:59

Post re
co z tego, że starszy, skoro lepszy?
a np. jakbyś mógł kupić mercedesa, starszy model, bardzo pewny, ale pełen wypas z telewizorem itd. albo też nowe audi, ale z dużo gorszym wyposażeniem i o wiele mniejszą przyjemnością z jazdy, to co byś wybrał? (przyjemność jazdy porównaj sobie do jakości zdjęć). Naprawdę, mimo to, że to starszy model, to jest znakomity. Ten jego wiek to też w pewnym sensie zaleta- dzięki temu jest taki tani

środa, 26 maja 2004, 21:38
Ja bym wybral A75 . Olympus jest duzy i ciezki , ma gorszy lcd , a co do jakosci zdjec to polemizowalbym. Na pewno tez nie jest taki szybki jak nowsze konstrukcje. Polecam przemyslenie sprawy i kupienie nowoczesnego sprzetu bo elektronika jest wazna w aparacie

środa, 26 maja 2004, 23:03
Post ?
wszyscy jakby niepatrzec macie racje dlatego jeszczeraz zapytam czy ktos ma moze alternatywe dla tych konstrukcji;) w tym przedziale cenowym i gdzie mozna kupic najtaniej sprzet!

czwartek, 27 maja 2004, 00:12

Dla tych trzech konstrukcji raczej nie ma alternatywy. Najtaniej sprzęt dostaniesz na Allegro. Albo u miejscowych dresów :)

czwartek, 27 maja 2004, 00:31
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]