Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 13:42

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Olympus C-310 & Sony P-72 
Autor Wiadomość

Post Olympus C-310 & Sony P-72
Cześć.. :)

Mam małe pytanko dotyczace zdjeć z tych aparatów, chodzi mi głównie o jakość .. który z nich lepiej foci w pomieszczeniach? .. zdjecia typu rodzinka i przyjaciele .. cena tych aparacików jest prawie identyczna ..

a wiec ?[/i]

niedziela, 6 czerwca 2004, 11:26

Moim zdaniem lepsze zdjęcia robi Olympus. Różnica nie jest może kolosalna, ale duża. Olympus poza tym jest na tańsze (co nie znaczy tanie) karty pamięci i chyba można go dostać sporo taniej (nie widziałem nigdzie tanich P-72 - C-310 można dostać za trochę ponad 800zł - Allegro lub 900zł - w sklepie).

Zmiana: widziałem dziś za 750zł na Allegro - to cena zabójcza dla innych modeli...

niedziela, 6 czerwca 2004, 12:44
Tez sie wahałem miedzy tymi (i tylko tymi) dwoma modelami i wybrałem ostatecznie Olka.

Narazie pierwsze wrażenia są takie:
- tryb makro z 2cm - szok :shock: naprawde bomba
- ogólnie fotki bardzo dobrej jakości
- krótka żywotnośc akumulatorków.

środa, 9 czerwca 2004, 22:15

Mam prośbe do pasiadacza Olympusa C-310 o przesłanie mi kilku-nastu fotek na maila .. chodzi mi o zdjęcia robione w plenerku oraz w pomieszczeniu .. jestem bardzo ciekawa jak aparat radzi sobie z brakiem odpowiedniego oświetlenie, pomieszczenie lub wieczór .. a może znajdzie sie jeszcze jakaś osoba posiadajaca Sony P-72 i zrobi to samo .. zdjecia wystawione na stronach jakoś mnie nie przekonuja .. odnosze wrazenie ze czasami sa troszke poprawione, by ślicznie wygladały :) .. magda2o@o2.pl

czwartek, 10 czerwca 2004, 15:49

Obejrzyj sobie zdjęcia z naszej forumowej galerii http://www.-.prv.pl. Są to zdjęcia robione przez zwykłych użytkowników, bez żadnych upiększeń itp. Jest tam trochę zdjęć z Sony P72 i poprzedników C-310, to znaczy C-300 i C-350. Jakość zdjęć raczej się nie pogorszyła. Zapraszam też posiadaczy C-310 do wysłania zdjęć na tę stronę.

czwartek, 10 czerwca 2004, 16:15
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]