Teraz jest piątek, 22 lutego 2019, 16:47

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Na co sie zdecydowac? Minolta Z10 czy Canon A75 ??? 
Autor Wiadomość
aTy mi wyjezdzasz z d70 i pewnie jeszcze jakas L 70-200
:)

wtorek, 31 sierpnia 2004, 14:34
SKR - ale czy aparat jest do noszenia go w kieszeni??? Komurkę to rozumiem, choc co niektórzy wolą na szyi :) Ale aparat raczej nie chowasz do kieszeni :) A ja zamierzam trzymać go w etui do niego :) I myslę że nie ma o co się sprzeczać bo nie robimyn konkursu który aparat można schować do kieszeni i jest najmnjieszy :) Pozdro 4 You :)

wtorek, 31 sierpnia 2004, 15:33

Takich jak Cichy jest mało.

Ja np. jestem BARDZO obiektywny :lol: .

Z tym sie zgadzam.....

Upłakałem sie nad tymi waszymi postami jak dziecko. Vendur pokazał możliwości Z1, a ja miałem przyjemność być w tym samym miejscu z Canonem A75 a poniżej przedstawiam kilka fotek z tego wyjazdu oraz kilka innych.
Więc można spojrzeć na nie i se porównać przynajmniej w połowie

zdjęcia zmniejszone programem IrfanView

Zdjęcia robione w Auto, z ręki oczywiście

Obrazek

Obrazek

no to to jush chyba podobne widzieliście

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tego pana chyba znacie......

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mogłem dać dłuższy czas.... człowiek uczy sie na błędach

Obrazek

Obrazek

mozna mieć wątpliwości jednak mi sie fotki podobają, Makro mi wystarcza. Zoom też by sie do 2 fotek większy przedał. Jednak na aparat nie narzekam. Nie mówie że jest bez wad, ale dopiero sie ucze.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 16:17

Vendur pokazał możliwości Z1, a ja miałem przyjemność być w tym samym miejscu z Canonem A75 a poniżej przedstawiam kilka fotek z tego wyjazdu oraz kilka innych.

Jednak Vendeur wykonal lepsza robote.
Tylko pierwsza fotka ladna, reszta zamordowana przez przepalone niebo (i spowodowane tym paskudne aberracje).

wtorek, 31 sierpnia 2004, 16:36

jak pisałem jestem amatorem i nie umiem jescze wykorzystać aparatu w 100%. Słońce grzało nieźle, w planach kupno filtrów

Zdjęcia wstawiłem po to by zobaczyć wady jak i zalety.... nie jest to przecież sprzęt za 5 tyś zł.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 16:42

jak pisałem jestem amatorem i nie umiem jescze wykorzystać aparatu w 100%. Słońce grzało nieźle, w planach kupno filtrów

Filtry nie zrobia zdjecia za ciebie, najpierw trzeba nauczyc sie robic dobre zdjecia samym aparatem.

Cytuj:
Zdjęcia wstawiłem po to by zobaczyć wady jak i zalety...

Po zobaczeniu takich zdjec na 100% nie kupil bym tego aparatu ;)

wtorek, 31 sierpnia 2004, 17:03
Zdjęcia Raven'a sa super. Nie jestem zawodowcem i nie zwracam uwagi na jakieś mało widoczne aberacja i nie oglądam zdjęc pod lupą.Czy jak widzisz czyjeś zdjęcia w albumie to odrazu bierzesz lupę i oglądasz je b.szczególowo i szukasz byle czego żeby sie przyczepić? Zdjęcia naszego moderatora też są piękne. Ludzie!!, piszcie konkrety a nie kłócicie się kto ma lepszy sprzęt. Bądzcie obiektywni a nie przyczepiacie się do jednego modelu i on jest wam najlepszy na świecie. Na te forum przychodzą w wiekszości amatorzy szukajacy rady na temat zakupu aparatu a nie profesjonalisci, którzy by każde zdjęcie do analizy oddawali.
Też mam zamiar kupić swoja pierwszą cyfrówkę i ma to właśnie być A75.
Minolta odpada mi ze wzgledu na jej wymiary.Oba te aparaty robią piękne zdjęcia, trzeba tylko umieć.
Jak to ktoś napisał: nie aparat robi zdjęcia tylko człowiek. Jak masz niepewną reke to ci nawet sprzęt za 5000zł nic nie da.

wtorek, 31 sierpnia 2004, 18:33

ok to wrzucam bezposrednio foty, pierwsze sepia, drugie normalne, obydwa przy automacie, trzecie w domu przy swietle lampki nocnej, bez lampy blyskowej, zoom 8X ostrosc reczna, czas 1/80, przeslona 3,2, iso 400 z reki robione.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wtorek, 31 sierpnia 2004, 21:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 83 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6