Teraz jest sobota, 23 lutego 2019, 01:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 A75 czy S414 a może coś innego? 
Autor Wiadomość

No Ianek to nas wszystkich zaskoczyles z tym manualem Jak się gdzies spokamy postawie browar.. A ten bajer w postaci ilosc zdjec i blyskow to rzeczywiste udokumentowanie stanu podczas np. zakupu na allegro. :shock:

suberbike:
od1.
Wklejam ponizej wycinki w 1:1
z a60 i sony p50. Pomijam kwestie dlaczego niebo jest biale itp.
canon
Obrazek
sony
Obrazek
oceń sami...
od2
Nie pewnie czuje sie z aufofocusem... Czesto sie gubi, pomijam tu Aiaf gdzie na 5 polach ostrzy sobie co chce i jak chce... no ale manual mam tez
od3 Chodzi mi o to ze np. szybko wyciagajac aparat z torby moge paluchem przycisnac ta lopatke i porysowac obiektyw... Kosztuje to pewnie duzo. Jakby nie mogli dac normalnej zaslepki... Caly canon
od4 Czy jest jak w olkach ze potrafi zgasnac z wysunietym obiektywem? ( trzeba sie z nim wtedy obchodzic jak z nieswiezym jajkiem....) No ale ja aku nie rozladowalem jeszcze(2400mah forever 250zdjec z lcd lampa spokojnie robi... pozniej nawet z 3 godzinki discmana moge posluchac a pozniej to juz jestem w domu i sie laduja.... W sony pokazywal co do min. ilosc pradu ( przy trybie zdjeciowym zakladal ze robie z lampa). Rewelacja!!!!!! Czegoc takiego inni moga pozazdroscic ;) Wyje dopiero 2 minuty przez zgasnieciem ( czyli z kilka fotek mozna jeszcze zrobic) po czym sie wylaczy i pojdzie spac az do naladowania
od5 sony tiff mial i chwala mu za to. Pozniej doskonale sie taki material w PS obrabia.
Ogolnie to sony p50 to juz dosc stary aparat ale odpowiednik canona z tamtego czasu czyli a30/40 bije na glowe. Wogole to wtedy byl jeden z najlepszych 2 megowych kompaktow (ot taki 828 teraz) jego nastepcy to kompletna klapa....
Ianek:
Potwierdza sie opinia ze olympus c4000 to zolw cyfrowy... po za tym obsluguje TYLKO wycofywane SM i to TYLKO do 128mb nie wiem jak Wy ale ja 4mpix na 128 karcie sobie nie wyobrazam.... za to ma dobre macro.
od Twojego pierwszego pytania:
Najpewniej to jest u tipa na allegro np. tommy_j grosman. Tanie sklepy slyna z tego ze lubia upadac. Mozesz tez kupic powystawowe ( ja tak zrobilem) sa to wlasciwie sprowadzone ze stanow aparaty w idealnym stanie ktore musza wyprzedawac - polityka canona w modelu a60
Z gwarancja nie ma problemow
od2.
Myślę że 5050 lub teraz 5060. Moim zdaniem nie udane modele.... w tej cenie to tylko sony f717
Jak sam pisales potrzebujesz czegos z zoomem i manualem a60 czeka na Ciebie.... lub jesli chcesz wiecej pixeli ( ale wtedy to juz cena/mozliwosci wychodzi gorzej. Mówiłem już o polityce canona wzgledem a60?) to a70 a80 a ostatnio a95

Canon A60 kingston 256mb 4x 2400 forever + energizer + Velbon dx-888 + macro edar 2.8/100mm ( niedlugo 1.8/400mm)+ tulejka CHWILOWO BEZ APARATU karta kingston cf 256 trup. I pomyslec ze za ten szajs dalem niedawno ponad 200zl :(

piątek, 27 sierpnia 2004, 00:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2