Teraz jest wtorek, 20 listopada 2018, 14:10

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 6490 vs a95 vs g500 
Autor Wiadomość
Post 6490 vs a95 vs g500
Sprawa sie przedstawia tak mam 1600zl. Ale nie jestem do konca przekonany czy wszystko wydac i kupic porzadny aparat czy kupic sredniaka do 1000zl. A druga sprawa jest wybor aparatu dla mnie. Kuszaca propozycja zdaje sie kodak dx6490 ale te wasze opinie o kodaku .... i wkoncu czy warto wydac 1500zl na kodaka czy lepiej moze kupic taki sprzet jak canon a95,g500 lub z1. Wiem ze to sa aparaty z rozniej polki. W sumie to aparat mi bedzie potrzebny do kilku rzeczy zaczawszy od allegro skonczywszy na imprezach, wypadach itp. A wiecie moze czy ten kodak ma stabilizator? No doradzcie mi bo ja jakos nie moge wybrac bylem poczatkowo zdecydowany na a95 ale potem zobaczylem kodaka i zaczalem sie wahac i teraz sam nie wiem co wziasc. A duzy jest wogole ten kodak bo niestety nie mam gdzie go zobaczyc chyba ze pojade do siostry do warszawy w weekend....

czwartek, 30 września 2004, 01:29
Osobiście mam a95 i jestem naprawdę bardzo zadowolony, to prawdziwy kombajn, kupiłem za 1519 z pokrowcem + cf1 kingstona za 114 w sklepie w stolicy.

czwartek, 30 września 2004, 11:53

jesli chcesz zooma, to kup olka c-765 zamiast tego kodaka, zdecydowanie lepszy wobor, ten kodak nie ma mozliwosci recznego ustawiania ostrosci, ma gorsze makro od olka, poszukaj, bylo. co do wielkosci kodaka, jesli nie masz gdzie go obejrzec, to znajdz sobie jego wymiary i narysuj sobie na kartce, sam tak kiedys robilem, przynajmniej mialem jakies wzrokowe pojecie, co do rzeczywistych rozmiarow sprzetu :). stabilizatora nie maja oba modele.

jesli chodzi o czyste dane techniczne, to mozesz oba aparaty tutaj porownac: http://www.-/1-aparaty_cyfrowe/3

jesli nie chcesz zooma, to bierz canona a80 lub a95.

pozdrawiam.

czwartek, 30 września 2004, 12:27
a co powiecie zeby zamiast a95 wziasc sonego w1 ??Cena podobna ale obudowa aluminiowa oraz wielki wyswietlacz >?

czwartek, 30 września 2004, 19:23
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]