Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 03:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
 Minolta A1 czy G6 
Autor Wiadomość

ghost4 napisał(a):
Ale za to makro - bajka :)

(chodzilo o A1) Wlasnie nigdy nie wiedzialem jak to jest w A1. Producent podaje ze ostrzenie w macro odbywa sie powyzej powyzej 25 cm A jak to jest w praktyce? Czegos tu nie rozumiem...

Przełącznik makro można włączyć, przy minimalnej ogniskowej i przy maksymalnej. Jeżeli obiektyw wysunie się na maxa, i włączy ( przesunie ) przełącznik makro ...... to makro jest wręcz rewelacyjne :)
Pozdrawiam
Andrzej

środa, 27 października 2004, 11:26

cichy niestety nie wypali od ciebie bo musze to jakos rozbic z kasa na raty wiec tylko zostaja mi hurtownie i sklepy.

Niestety musialem rownoczesnie troszke kaski w co innego wlozyc wiec musze zdac sie na jakies raty :(

A jak wyglądał by pomysł z wzięciem kredytu w banku ? Bankowi zwracasz wtedy pieniądze w ratach. Natomiast aparat kupujesz taniej u np. kolegi Cichego za gotówkę (czyli ów kredyt).

Rayden

środa, 27 października 2004, 12:24

No wlaśnie miałem wspomnieć o kredycie. I tak wyjdziesz na swoje ;) Ale o czym my w ogóle piszemy, musisz kupić w DVE.pl ;) Bezalkoholowe :)

http://www.negatyw.org

środa, 27 października 2004, 12:32

Tutaj : http://www...pl/index.php?pid=6450&cid=3&p=

znalazłem opinię usera G6 (Andrzeja), którą przytaczam :

"Aparat posiadam od dwóch tygodni. Pierwsza rzecz, którą cechuje się ten aparat to jego szybkość. Jest dużo szybszy od swojego poprzednika G5. Wykonałem już trochę fotek. Zdjęcia wychodzą bardzo ładne. Nie ma problemów z wykonywaniem zdjęć w pomieszczeniach przy słabym oświetleniu. Tryb AUTO jest fantastyczny. Poprzednim aparatem wszystkie zdjęcia wykonywałem w trybie MANUAL, teraz z fukcji manualnych korzytstam tylko gdy chce osiągnąć nietypowy rezultat. Aparat posiada ciekawą fukcję Remonte Control. Można robić zdjęcia sterując aparatem za pomocą komputera. Zdjęcia trafiają od razu do kompa (możliwy zapis w formacie RAW). Podsumowując - aparat znakomicie sprawdza się w każdych warunkach. Polecam zaawansowanym amatorom."

Pozdrowka

Rayden

środa, 27 października 2004, 15:14
Moderator

Canon wbrew pozorom nie jest doskonały. Ma też tak głupie wady, że ja bym się wstydził to coś wypuścić na rynek.

Po pierwsze tragiczny wizjer! W ogóle co to ma znaczyć?! Nie dość, że jest beznadziejny, bez żadnego info, to jeszcze nie kryje 100% obrazu. A czasami trzeba będzie z niego skorzystać...

Druga sprawa. Jak można zrobić aparat, w którym lampa jest zasłaniana przez obiektyw... Widzieliście to "winietowanie"? Tragedia!

PS. Czekam na jakiegoś godnego następcę dla mojej Z1, bo jak na razie poza A1, która znika z półek, nic nie widzę.

środa, 27 października 2004, 17:40
Hmm cichy pomysle nad kredytem i zakupem u ciebie.

Ale na razie udam sie do paru sklepow i hurtowni i poogladam jaka maja oferte.

środa, 27 października 2004, 19:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5