Teraz jest czwartek, 19 lipca 2018, 23:28

Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Pentagram Photon 484 - udany zakup ?? ?? 
Autor Wiadomość
Post Pentagram Photon 484 - udany zakup ?? ??
Co sądzicie o tej cyfróweczce? Wprawdzie firma zajmuje się produkcją modemów i kart sieciowych ale sporo sie o nim naczytałem i nie wiem co wybrać. Teoria a praktyka to dwie różne rzeczy - może ktoś tak powiedzieć. Dlatego piszę tego posta z prośbą o umieszczenie swoich opinii. Aparat mieści się w granicy 1200-1300 zł. Jaki inny aparat polecilibyście w tym przedziale cenowym biorąc pod uwagę możliwości Photona....

poniedziałek, 25 października 2004, 00:39
Moderator

A resztę poszukaj sobie na forum, bo nie będziemy przecież powtarzać tego samego kilka razy...

poniedziałek, 25 października 2004, 01:00
Nie wiem czy to dla każdego gościa na forum to taka trudność napisać kilka zdań na temat albo podać link do posta który jest odpowiednikiem na moje pytanie? Biorąc pod uwagę energię jaką zużyłes na napisanie tego posta, równie dobrze mogłeś podać link albo coś nasmarować. Ja to jedynie znalazłem jeden temat który troszke jest zblizony do mojego ale żeby się ludzie rozwodzili nad photonem to nie bardzo. A mnie wlasnie interesuje ten aparat i chciałbym zaczerpnąć waszych opinii......

poniedziałek, 25 października 2004, 07:45

Również dodam, że nie warto. Słyszałem o problemach z odwzorowaniem kolorów. Za taka cenę można mieć już markowy aparat ze wszystkimi dodatkami, np. Olympusa C-350/360, bądź jakiego Canona. Na 100% taki wybór będzie o wiele lepszy niż kupno "składaka" Pentagram'a :).

poniedziałek, 25 października 2004, 09:12
Moderator

Nie wiem czy to dla każdego gościa na forum to taka trudność napisać kilka zdań na temat albo podać link do posta który jest odpowiednikiem na moje pytanie? Biorąc pod uwagę energię jaką zużyłes na napisanie tego posta, równie dobrze mogłeś podać link albo coś nasmarować. Ja to jedynie znalazłem jeden temat który troszke jest zblizony do mojego ale żeby się ludzie rozwodzili nad photonem to nie bardzo. A mnie wlasnie interesuje ten aparat i chciałbym zaczerpnąć waszych opinii......

Jeśli dla Ciebi trudnościąjest poszuakć na forum, to dla mnie jest trudnością napisać kilka zdań... I nie myśl, że za Ciebie będę szukał linków i je tutaj wklepywał; nie mam na to czasu, ani ochoty, bo podobnych wątków jest pełno i nie trzeba się wysilać.

Jeśli Ciebie interesuje właśnie ten aparat, to sobie go kup. Ale nie myśl, że ktoś tutaj będzie się rozwodził nad modemem, wyglądającym jak aparat. Są firmy, które coś potrafią w tej dziedzinie. Pentagram do nich nie należy.

Ale jeśli wolisz tak znaną markę jak Pentagram bardziej niż powiedzmy Canona, Minoltę czy Olympusa, to proszę bardzo, kupuj.

poniedziałek, 25 października 2004, 09:30
Jeśli dla Ciebi trudnościąjest poszuakć na forum, to dla mnie jest trudnością napisać kilka zdań... I nie myśl, że za Ciebie będę szukał linków i je tutaj wklepywał; nie mam na to czasu, ani ochoty, bo podobnych wątków jest pełno i nie trzeba się wysilać.

Skoro dla Ciebie to tak wielka trudność to po co wogole piszesz?? Koleś - kazał Ci ktoś? Nie masz ochoty to nie pisz. Ja się pytam ludzi którzy są w stanie mi pomóc a nie takich przemądralców jak ty ziom.
[/quote]

poniedziałek, 25 października 2004, 10:11

Gosciu, jak sie chce dowiedziec czegos to pierwsze co sie robi to przeszukuje forum. Obowiazuje to na KAZDYM FORUM... Jak ci sie nie chce szukac, to masz pecha...

poniedziałek, 25 października 2004, 10:23

Ja się pytam ludzi którzy są w stanie mi pomóc a nie takich przemądralców jak ty ziom.

Do "Gościa"-
Gościu! To ja ci koleś teraz pomogę :lol:
1.Klikasz "Szukaj" (takie małe na górze po lewej z symbolem lupy) Lupa to takie szkiełko powiększające z rączką do trzymania- na pewno kiedyś widziałeś!
2.Wpisujesz Photon 484 robiąc koniecznie przerwę między Photon a 484!
3.Zaznaczasz opcję "Szukaj wszystkich słów" tzn. klikasz w takie puste kółeczko przed "Szukaj wszystkich słów"
4.Klikasz w przycisk "Szukaj" na dole.
5.Wyskakuje ci jakieś 15 tematów, wktórych mowa o superzabawce Photon484.
6.Po odjęciu własnego tematu masz do dyspozycji 14 pozostałych tematów do poczytania.
Przyjemnej lektury! :twisted:
Aha- 15 tematów to było o godzinie 10:10 więc może już być ich wiecej...

poniedziałek, 25 października 2004, 10:30

Zgadzam sie z Vendeurem, sam kiedys szukałem informacji o tym aparacie i sądze że temat jest już wyczerpany - trzeba tylko poszukać

poniedziałek, 25 października 2004, 12:18

Na tę zabawkę udającą aparat naprawdę szkoda słów...

poniedziałek, 25 października 2004, 18:44

Zabawkę? Nie, może nie tyle, co zabawkę, a składak :twisted: Od składaka wolałbym zabawkę, zabawka tańsza i lepsza :twisted:

Było, gościu i trzeba poszukać, ale nie tak na odwal, żeby wszyscy za Ciebie zrobili. Jak tak będziesz robił, to kupisz tego Photona, tylko potem będziesz narzekał, że źle Ci doradziliśmy, bo nic nie napisaliśmy. Pisaliśmy dużo razy, ale wcześniej, z odrobiną chęci i ksztyną cierpliwości można znaleźć informacje.

Zresztą co tu się rozpisywać- aparat jest do czterech liter i tyle.

poniedziałek, 25 października 2004, 19:22
Moderator

Zresztą co tu się rozpisywać- aparat jest do czterech liter i tyle.

:shock:

:lol:

poniedziałek, 25 października 2004, 21:02

No nie ma co, ale zachwalac swoj sprzet to oni potrafia, czytalem ostatnio w pewnym pismie komputerowym reklame tego skladaka i przyznaje ze gdybym nie mial pojecia o fotografii i nie znal firm produkujacych aparatu, to pewnie uwierzylbym ze pentagram robi najlepsze aparaty na swiecie, a ten skladak ma wszystko oprocz wodotrysku i sam robi super zdjecia, ktore wszyscy beda pozniej z takim :roll: podziwiac.
jak widac reklama dzwignia handlu, ajak pozniej zrozpaczony posiadacz skladaka bedzie mial kiepskie zdjecia to juz i tak po ptokach, kupiles to cierp czlowieku.

poniedziałek, 25 października 2004, 23:44
Słuchaj Koleś!
Dużo piszesz i głupio. Widać że ciemny jesteś jak kwit na węgiel...

wtorek, 26 października 2004, 05:37

Do Wasylka!
Słuchaj Koleś!
Dużo piszesz i głupio. Widać że ciemny jesteś jak kwit na węgiel...

Hahahahaha! No popatrz... a myślałem, że to ty (jesli to ty) nie potrafisz poszukać informacji na forum! Nie pomagają- źle! Pomagają- też źle! Zaloguj się na stałe to będę chociaż wiedział komu nie odpowiadać...
P.S.
Faktycznie- jestem ciemny, bo w życiu nie widziałem kwitu na węgiel...

wtorek, 26 października 2004, 08:25
Stwórz nowy wątek Ten wątek jest zamknięty. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona