Teraz jest piątek, 22 czerwca 2018, 11:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 pomozcie wybrac aparat cyfrowy 
Autor Wiadomość

Post pomozcie wybrac aparat cyfrowy
szukam aparatu ktory umozliwi mi robienie bardzo dobrych zdjec w studiu z manualna regulacja ostrosci, wymiennym obiektywem iso do 1600, stabilizacja obrazu, co najmniej 10 megapixeli efektywnych i jakimis innymi ciekawymi bajerkami prosze o opinie ktory aparat cyfrowy spelnia moje oczekiwania dzieki za szczere i profesjonalne opinie (nie zlosliwe :D)

sobota, 27 listopada 2004, 01:29
nie no kobieto! nie wiem czy sobie jaja robisz czy rzeczywiscie pytasz. po co komu aparat 10 mpx i iso 1600 i to do tego do STUDIO??!! nie wiem czy mam w ogole tlumaczyc co oznaczaja te 10 mpx i iso 1600, ale z tego co piszesz wynika, ze sie na fotografii nie znasz (a przynajmniej mniej niz ja, choc to moje bardzo nowe zajecie). moze kup sobie najpierw jakis aparat do 2000 zl. NA PEWNO Ci wystarczy

sobota, 27 listopada 2004, 02:07

drogi willi! nie wiem czy pamietasz ale napisalam ze prosze o nie zlosliwe komentarze!!!!!!!!!!!!! prosilam o to zeby ktos wskazal mi aparat kotry spelnia moje oczekiwania niestety od ciebie otrzymalam tylko dawke zgryzliwosci po co mi to wszystko w studio ano po to ze do innych celow nie bede wykorzystywala innego aparatu bo mnie nie stac na kupowanie 10 aparatow tylko chce jeden laczacy w sobie wszystkie cechy. zycze powodzenia w zyciu i fotografii!!!!!!!!

sobota, 27 listopada 2004, 09:24

coś mi sie wydaje, że to bedzie gorący temat :)

sobota, 27 listopada 2004, 10:13
no dobrze. po pierwsze droga @grangegirl ze slupska, to moja wypowiedz nie miala W OGOLE za zadanie Cie zezloscic. jesli tak sie stalo to wybacz mi prosze.
a teraz do rzeczy. napisalas, ze oczekujesz szczerych i profesjonalnych opinii. niestety, ale nie otrzymasz ode mnie w pelni profesjonalnej odpowiedzi, poniewaz jestem zwyklym amatorem. co do szczerosci mozesz byc jednak pewna. w zasadzie rozumiem Cie, ze w obecnych czasach NIE MOZNA sobie pozowolic na wydawanie pieniedzy na 10 aparatow, ktore pozniej okazuja sie zwyklym szajsem, nie pozwalajacym w pelni wykorzystac mozliwosci tkwiacych w potencjale fotografujacego (czyli de facto Ciebie). chcesz miec swietny aparat, robiacy cudowne zdjecia. to jest jasne.

polecam Ci dwie ponizsze stronki. mysle, ze znajdziesz tam cos dla siebie. co prawda prezentowane tam aparaty nie spelniaja W PELNI (sic!) Twoich wymagan co do 10 mpx i iso 1600, natomiast posiadaja WIELE naprawde swietnych "innych bajerkow". taki sprzet powinien zadowolic kazdego fotografa, a w szczegolnosci Ciebie, poniewaz mozna za jego pomoca strzelac piekne foty i cieszyc sie cala masa dodatkow. co wazne posiadaja one tez swietny design i latwa obsluge, dzieki czemu bedziesz robic wrazenie robiac zdjecia wlasnie TYM sprzetem. mam nadzieje, ze sie do czegos przydalem. powodzenia w fotografowaniu.

oto te dwie stronki:

http://www.nokia.pl/nokia/index.html
http://www.siemens.pl/

pozdrawiam

sobota, 27 listopada 2004, 10:56

Podałas takie parametry które spełnia niewiele aparatów :) Canin Nikon i to z górnej półki - czyli aparaty profesjonalne. Chcesz wydac na aparat
+ obiektyw ze stabilizacją kilkadziesiat tysiecy zł? :) Jak tak to Canon EOS-1Ds Mark II, albo Nikon D2X
Przyjemnej zabawy :lol:

sobota, 27 listopada 2004, 12:14

można jeszcze kupiś jakiś aparat o wiekszym formacie, z przystawką cyfrową, albo już cyfrowy, tylko nie będą miały tej wymaganej stabilizacji obrazu która w studio nie jest potrzebna...

sobota, 27 listopada 2004, 12:19
no a maja te iso 1600 jakby ktos chcial w studio latarka doswietlac?

sobota, 27 listopada 2004, 13:08

no a maja te iso 1600 jakby ktos chcial w studio latarka doswietlac?

hehe, nie wiem, lustrzanki "małoobrazkowe maja, a wieksze, lub z przystawkami to nie wiem.
A Kolezance powiem ze na powyżej 10Mp za rozsądne pieniądze trzeba jeszcze chwilę poczekać, puki co moim faworytem za "normalna" kasę jest EOS 20D :)

sobota, 27 listopada 2004, 13:18

Czekam na dalsze odsłony:
- Przychodzi Zimmermann na forum dla początkujących pianistów i pyta się, jaki fortepian sobie kupić. Chce mieć przynajmniej 100 przycisków w tym niektóre czarne. I dużo bajerów.
- Przychodzi Michael Schumacher na forum motoryzacyjne i pyta się, jaki samochód ma sobie wybrać, potrzebuje 500 koni, klimatyzowany schowek i dużo bajerów.
- Przychodzi Adam Małysz na forum narciarskie i pyta się, jakie narty ma sobie kupić. Mają być pomarańczowe i mieć bajeranckie wiązania. I w ogóle dużo bajerów
- ...

sobota, 27 listopada 2004, 14:09
Podoba mi się drugi wątek napisany przez grangegirl.
Ona to wszystko wypowiedziała jednym tchem. Bez zająknięcia (brak znaków interpunkcyjnych) - ale musiała być naładowana. A jak to się czyta!
I ta prośba " ...bez złośliwości" ? Ale tak się nie da. musimy ci "przyłożyć"

sobota, 27 listopada 2004, 14:32

ee.. w sumie za kwotę jaką trzeba by było wydać na te 10Mpix z bajerkami, to można sobie kupić 10 normalnych aparatów :D hmm.. jakiś fajny kompakcik typu G5/G6 ...jakiś ultra zoom, coś zgrabnego i sexi do torebki i parę sztuk do ciężkiego tyrania w terenie :D I tak pewnie wyjdzie taniej niż jakaś wypasiona lustrzanka z matrycą jak lotnisko

...ale zostaje problem z tym iso :| ehh.. ciężki wybór

sobota, 27 listopada 2004, 18:59
eh @PCL... widze, ze nie zrozumiales gangergirl. to tak jak ja za pierwszym razem. tej kobiecie potrzebny jest JEDEN aparat DO STUDIO. czyli zapomnij o dzwiganiu go w terenie, czy jako seksownego dodatku do seksownej (mniemam) kobietki. tu chodzi o konkretne funkcje: mpx, iso i bajerki. mysle, ze moja propozycja jest najlepsza: widzialem juz 1,3 mpx (z takim malym, malowidocznym przecinkiem), no i te bajerki!! tylko to iso do latarki..

sobota, 27 listopada 2004, 21:41

Czy kwestia ceny ma jakieś znaczenie bo nie doczytałem się? :roll:

sobota, 27 listopada 2004, 21:50

[OT] Ciekaw jestem, jak seksowna musiałaby być kobieta z Nikonem D2X, Kodakiem Pro14 czy Canonem 1Ds MarkII, żebyśmy patrzyli na kobietę, a nie aparat. :wink:

sobota, 27 listopada 2004, 22:37
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona