Teraz jest środa, 18 lipca 2018, 15:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 HP 435 za 550 zł. -warto????? 
Autor Wiadomość
Post HP 435 za 550 zł. -warto?????
Strasznie mnie kręci cena tego aparatu, bo za taką mam możliwość go kupić... Wiem, że jakość zdjęć nie będzia najlepsza mimo 3,3 MP matrycy i innych bajerów... Miałem możliwość użytkowania Canona Ixusa 400 i jestem pewien że nic w tej cenie mu nie dorówna... Ale ja potrzebuje aparatu na pare miesiecy... Jak będe chciał coś lepszego to kupie w Stanach o wiele taniej... Jak myślicie bardzo awaryjny jest ten HP???

piątek, 24 października 2003, 01:53
Już go kupiłem.... Dzięki wszystkim za grad porad... :-) Spodziewałem się naprawde dużo gorszego aparatu, a tu miła niespodzianka...Za tą kasę nie ma sobie równych... Jeśli ktoś szuka aparatu do 800 zł to naprawde najlepszy wybór. Można mieć zastrzeżenia co do kadrowania LCD, jakości obrazu w filmikach, dźwięk jest jednak czysty i duży plus w tym miejscu... Z bateriami jest dziwna sprawa- toleruje akumulatory NiMH firmy GP nowszego typu, jednak dziwnie szybko sie rozładowuje na takich samych akumulatorach starszego typu...Jest prądożerny ale w rozsądnych granicach... Jest kilka ustawień manualnych i jakość zdjęć ujdzie... niektóre wychodzą zaskakująco dobrze...

środa, 29 października 2003, 10:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]