Teraz jest wtorek, 17 lipca 2018, 13:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Aparat do 600zł 
Autor Wiadomość
Post Aparat do 600zł
Witam!
Jaki aparat cyfrowy do 600zl mi poradzicie? Bedzie to moj pierwszy cyfrak i bedzie wykorzystywany raczej amatorsko, aczkolwiek zalezy mi na dobrej jakości zdjęć (wiem, ze ta tę cenę to prawie niemozliwe, ale chcialbym cos naj w tej cenie). Zastanawiałem sie nad Pentagramem Optique 20, ale brak gniazda na karte pamięci raczej dyskwalifikuje ten aparat, zostaje jeszcze hp 320. CO moglibyscie powiedziec o tym aparacie? Poradzcie co najlepsze do 600zl.

piątek, 24 października 2003, 20:11
Hp 320 jest w Vobisie za 499 zł, odpowiednik Iso tylko 100. Wpisz w wyszukiwarce HP Samples i tam bedzie sporo fotek z tego Hpka.... Jednak tylko zdjęcia na zewnątrz ujdą... wszystkie zdjęcia w domu są wyraźnie ziarniste... nie ma też nagrywania dźwięków do filmików... HP 435 ma ładny wygląd, matryce 3,3 MP czułość ISO do 400, nagrywanie filmików ( z dźwiękiem) ograniczonych tylko pojemnościa pamięci... 435 jest tylko troche droższy od 320 więc chyba bardziejbsię opłaca ten drugi... właśnie dostałem cynk od szwagra ze Stanów że jest na sale'u jakiś Soniak 3,3 MP z optycznym zoomem za 190 $ !!!!!!! Więc jak masz kogoś w Stanach to nawet za te 600 zł możesz kupić coś dobrego... Ja narazie chyba wezme coś w Polsce z gwarancją...

piątek, 24 października 2003, 20:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]