Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 20:00

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 Szumy w nocy !! 
Autor Wiadomość

Post Szumy w nocy !!
Witam
Chce kupic aparat w cenie do 1000 zł (na chama skołuje 1500 :D ) najlepiej jak by to był UZ, i najlepiej zeby ogniskowa zaczynała sie od niskiej wartości :) (zdjecia na imprezach, w górach itp) a właśnie co do zdjec na imprezach to np na sylwestrze potrzebuje szybkiej migawki, przy czym chce mieć zdjecia z jak najmniejszymi szumami (wiadomo ze w sylwestra jasność nie jest najlepsza do zdjęć) pomozecie mi cos wybrać ?? prezczytałem juz to forum juz chyba całe :P ale nie doczytałem sie zabardzo o szumach (nie wiem co wybrać, chciałem z10 na początku ale to chyba nie jest najlepszy wybór, potem pomyślałem o róznych olkach, canonach, nikonach, z1, a nawet z3) z w Z'tkch odstrasza mnie ta duza wartosc szumow. poradzcie cos !!! (do sylwestra chce miec aparat) dodam jeszcze ze jestem amatorem, ktory chce sie rozwinac 8)

niedziela, 26 grudnia 2004, 02:43

a kup sobie canona a95 lub troszke starszego ale rowne dobrego a80, wybor rozsadny dla amatora szeroki wybor w pelnym manualu i preselekcjach!
niski poziom szumow i dobra optyka!

niedziela, 26 grudnia 2004, 11:48

Ale w canonie nie ma Ulrta zoom'a :( a ja jednak myśle ze sie mi to przyda, takze wg mnie canon odpadnie. Jest jakis z UZ o podobnych specyfikacjach ?? (do tego canona). Chce poprostu jakiś UZ którym bede mógł pstrykać takze dobrze w nocy, (moze być Z1 ??)

niedziela, 26 grudnia 2004, 12:13

Myślę, że w takim razie Z1 jest dobrym wyborem. Ale pamiętaj, że zanim zaczniesz niezłe fotki w nocy pstrykać upłynie trochę wody. Aparat musisz poznać a do Sylwestra dużo czasu już nie zostało.
Co do fotek na imprezach to musisz się nastawić na czerwone oczy (trudne do uniknięcia na imprezach gdzie jest ciemno) i to, że część będzie nieostra (problemy z ostrzeniem w kiepskim świetle dotyczą prawie wszystkich, jeśli nie wszystkich aparatów tej klasy). Do tego poprawka na zdjęcia po pijaku - czyli nie oczekuj po tej imprezie (pierwszej z nowym aparatem) jakichś oszałamiających efektów.
Mimo wszystko powodzenia - pozdrawiam - do boju!
Zapodaj efekty pracy na forum :)

CANON POWERSHOT S1 IS... i dobrze jest! / do albumu mojego zapraszam :)

niedziela, 26 grudnia 2004, 12:20

Nie radzę Ci kupować aparatu na chybcika, bo już Sylwester itp. Lepiej sie zastanowić, pomacać w sklepie, rozważyć za i przeciw. To jednak spory wydatek a potem będziesz niezadowolony i stracisz na sprzedaży trochę grosza. Sylwestrów będzie jescze wiele...

Rayden

niedziela, 26 grudnia 2004, 15:19

Chyba kupie Z1, ale zastanawiam sie czy nie warto dołożyc np na Z3 ?? Jest coś innego lepszego od Z3 w podobnej cenie ?? (za Z3 na allegro sobie cenią 1459 pln) bo na tym forum wyczytałem ze jednak da sie kupić cos lepszego niz Z3. Dodam jeszcze ze to bedzie aparat którego szybko nie zmienie (moze nawet do 5 lat) i chciałbym byc z niego zadowolony. Jutro pojade jeszcze poglądać do media i do różnych fotograficznych, ale dalej prosze jednak o wasze rady :wink: (wole teraz wydać więcej, a potem dokupie karte, akumulatorki, ładowarke itp... [myśle ze nie warto oszczędzać na aparacie zeby mieć więcej pamięci])

niedziela, 26 grudnia 2004, 17:27

Spokojnie, spokojnie. Jeżeli chcesz kupić koniecznie na Sylwestra, raczej nic dobrego nie kupisz. Pośpiech jest złym doradcą. Jeśli chcesz UZ, szukaj Z1 i C-750, ze wskazaniem na ten drugi (lepszy dla amatorów).

niedziela, 26 grudnia 2004, 19:32

Nie no, nie zależy mi zeby go mnie tak na juz. A ma ktos moze fotki z tego C-750 ?? Jakie on robi fotki w nocy w porównaniu do Z1 ?? I warto dokładac na tego Z3 ?? czy lepiej zostać przy Z1 ?? (przykładowo)

poniedziałek, 27 grudnia 2004, 00:25
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]