Teraz jest poniedziałek, 15 października 2018, 23:36

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Brak odpowiedniago aparatu? :/ Prosze o pomoc! 
Autor Wiadomość

Post Brak odpowiedniago aparatu? :/ Prosze o pomoc!
Witam!

Od dłuższego czasu planuje wymiane cyfraka... Jestem (pozwole tak się nazwać) ambitnym amatorem :) Lubię cykać fotki tu i tak.. również na imprezie/ze znajomymi. Kiedyś byłem przekonany do Minolty A2... później chciałem już kupić G6 ale znowu przyszlo mi na myśl wiele niescisłości i wracam do A2... G6 podoba mi się przez wzgląd na jasny obiektyw. Czy system AS w A2 wynagrodzi mi ciemniejszy obiektym? Prawde mowiąć wątpię...

Bardzo podoba mi się równieś Sony f828... "Ładna" optyka, jasna i duża rospiętość ogniskowych... Sensor większy od G6, równy A2... Zdziwiłem się, że G6 mniej szumi mimo że ma mniejszy sensor od pozostałych aparatów! (??) Może to głupio zabrzmi ale G6 nie przekonuje mnie swoim wyglądem :) To nie jest to... wolał bym coś wyglądającego właśnie jak A2...

Przyglądaem się również Nikonowi 8800... Wygląda bardzo ciekawie... co prawda szumi mocniej od G6... sam nie wem, wydaje sę być dobrym sprzętem... Jednak coś mi w nim nie leży ;)

Zastanawiałem się nawet czy nie kupić Canona 10d / 300d ale myślę że jeśli nie mam zamiaru inwestować w dobre szkła to taki zakup to porażka :)

Reasumując... Czy ja jestem jakiś wybredny czy poprostu rynek cyfraków jest w tym momencie taki "dziwny" że nie ma aparatu "pośredniego"? Prosze o pomoc w wyborze... Ja już nic nie wiem :)

wtorek, 15 lutego 2005, 01:12

Czy system AS w A2 wynagrodzi mi ciemniejszy obiektym?

do pewnego czasu i owszem, później leci rozmazanie jak w każdym innym aparacie, aczkolwiek jak nie dygoczesz zbytnio jak liść na łodydze to warto. Sprawdza się :)

wtorek, 15 lutego 2005, 01:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]